NFL Gündem 22 Haziran 2021

NFL Gündem 22 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 22 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 22 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

OLB Joe Tryon Çaylak Anlaşması İmzaladı

2021 NFL Draft‘inin 1. Round ve 32. sırasından Tampa Bay Buccaneers tarafından seçilmiş olan & Washington Huskies çıkışlı 22 yaşındaki Outside Linebacker oyuncusu Joe Tryon, Tampa Bay Buccaneers ile çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

DE Bryan Cox, Injured Reserve Listesine Yerleştirildi

Gün içerisinde; daha önce Chicago Bears ile şansını denemiş olan North Carolina Tar Heels çıkışlı 26 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Nazair Jones ve daha önce Atlanta Falcons kadrosunda boy göstermiş olan & UCLA Bruins çıkışlı 27 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Eli Ankou ile anlaşma imzalamış olan Buffalo Bills, 29 Nisan 2020 tarihinden bu yana kadroda forma giymekte olan & Florida Gators çıkışlı 26 yaşındaki Defensive End oyuncusu Bryan Cox‘ı Injured Reserve listesine yerleştirdi.

NFL Gündem 22 Haziran 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Jacksonville Jaguars, 20 Mart 2021 tarihinden bu yana kadroda yer almakta olan & Toledo Rockets çıkışlı 25 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Jon’Vea Johnson‘ı feragat etti.
  • Chicago Bears, daha önce Stanford Cardinals kadrosunda forma giymiş olan Defensive End Thomas Schafter ile; daha önce Northwestern Wildcats kadrosunda forma giymiş olan Offensive Tackle oyuncusu Gunnar Vogel‘ı feragat etti.
  • 23 Aralık 2020 tarihinden bu yana, 2. kez Arizona Cardinals kadrosunda forma giymekte olan & Marian University Football çıkışlı 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Krisahn Hogan

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir