NFL Gündem 21 Şubat 2021

NFL Gündem 21 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 21 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Richard Sherman Terry McLaurin’in Daha İyi Olabileceğine İnanıyor (NFL – NFC)

San Fransisco 49ers‘ın, bu ayın başlarında yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte 2 sezon daha sahada kalmak istediğini belirten Cornerback oyuncusu Richard Sherman, gün içerisinde yaptığı değerlendirmede Washington Football Team‘in Wide Receiver oyuncusu Terry McLaurin‘e değindi.

Sherman, eğer onun yanında birisi daha olursa McLaurin‘in çok daha iyi yerlerde olabileceğini vurguladı.

“Yanında başka biri olsaydı, sorun da bu başka birini bulamazlar. Bir grup neredeyse hızlı adamları var, ama o sert oynuyor. O, ligde daha iyi gelecek vaat eden oyunculardan biri.

(Richard Sherman – Terry McLaurin’in Ligdeki Geleceği Üzerine – Kısaltılmıştır.)

Anthony Lynn: T.J. Hockenson Çok Daha İyi Oynayabilir (NFL – NFC)

4 Ocak 2021‘de Los Angeles Chargers‘taki Baş Koçluk pozisyonundan kovularak Detroit Lions‘da Hücum Koordinatörü pozisyonunda görev almaya başlayan Anthony Lynn, bugün yaptığı açıklamada takımın genç Tight End oyuncusu T.J. Hockenson‘a değindi.

Lynn, Hockenson’ın daha çok şey yapabileceğini vurguladı;

“T.J. geçtiğimiz sene bazı güzel şeyler yaptı ve bu da sanırım çıtasını daha da yükseltti. Ancak daha da iyi oynayabilir. Kasette gördüklerimi beğendim, o iyi bir oyuncu.”

(Anthony Lynn – T.J. Hockenson’ın Performansı ve Geleceği Üzerine – Kısaltılmıştır.)

Kevin Carberry Los Angeles Rams’e mi Katılıyor? (NFL – NFC)

10-6’lık bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu, 1-1’lik bir seri çerçevesinde ise playoff‘ları kapatmış olan Los Angeles Rams‘in, Stanford‘da Asistan Koç pozisyonunda görev yapmakta olan Kevin Carberry‘yi Offensive Lineman Coach pozisyonunda kadrosuna katması bekleniyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir