NFL Gündem 21 Mayıs 2021

NFL Gündem 21 Mayıs 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
NFL Gündem Serisi İçin Günbegün kullanılan bu içeriğin tasarımı Korumalı Futbol Türkiye ekibi tarafından yapılmıştır. | Korumalı Futbol Türkiye

NFL Gündem 21 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 21 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Bennie Fowler III Giriyor, Marqise Lee Çıkıyor

San Fransisco 49ers, daha önce Denver Broncos, Chicago Bears*, New England Patriots, New York Giants ve New Orleans Saints kadrolarında yer almış olan 29 yaşındaki bir diğer Wide Receiver oyuncusu Bennie Fowler III‘le anlaşma imzaladı ve bununla birlikte; 17 Mayıs 2021 tarihinde kadrosuna katmış olduğu 29 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Marqise Lee‘yi feragat etti.

Wide Receiver Oyuncusu Antoine Wesley, Cardinals’a Katıldı

2019’da profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana sadece Baltimore Ravens kadrosunda boy göstermiş olan 23 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Antoine Wesley, imzalamış olduğu bir anlaşma çerçevesinde Arizona Cardinals‘a katıldı.

Damar Hamlin Profesyonel Futbol Kariyerine Başlangıç Yaptı

2021 NFL Draft‘ının 6. Round ve 212. sırasından Buffalo Bills tarafından seçilmiş ve Pittsburgh Panthers çıkışlı olan 23 yaşındaki Safety oyuncusu Damar Hamlin, çaylak anlaşmasını imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Tommy Togiai Profesyonel Futbol Kariyerine Başlangıç Yaptı

2021 NFL Draft‘ının 4. Round ve 132. sırasından Cleveland Browns tarafından seçilmiş ve Ohio State Buckeyes çıkışlı olan 21 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Tommy Togiai, çaylak anlaşmasını imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Tre Brown Profesyonel Futbol Kariyerine Başlangıç Yaptı

2021 NFL Draft‘ının 4. Round ve 137. sırasından Seattle Seahawks tarafından seçilmiş ve Oklahoma Sooners çıkışlı olan 23 yaşındaki Cornerback oyuncusu Tre Brown, çaylak anlaşmasını imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Las Vegas Raiders, David Ja Rodd Irving’le Yollarını Ayırdı

Daha önce Kansas City Chiefs ve Dallas Cowboys kadrolarında yer almasıyla birlikte 20 Ekim 2020‘den bu yana Las Vegas Raiders kadrosunda faaliyet göstermekte olan 27 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu David Ja Rodd Irving‘le yollarını ayırarak Irving’i serbest bıraktı.

WR Tyler Gaffney’nin 4 Takımdan Sonraki Durağı Yine Patriots Oldu

Daha önce; Carolina Panthers*, Jacksonville Jaguars, San Fransisco 49ers* kadrolarında yer almış olmasıyla birlikte 28 Temmuz 2014 – 20 Mart 2017 dönemlerinde yine New England Patriots kadrosunda faaliyet göstermiş ve kariyerinde 2 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan 30 yaşındaki Running Back oyuncusu Tyler Gaffney, aradan geçmiş olan 4 yıl 2 aylık süreç sonucunda yine New England Patriots kadrosuna katıldı.

NFL Gündem 21 Mayıs 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • 2018’de profesyonel futbol kariyerine başlangıç yapmasından bu yana Carolina Panthers kadrosunda forma giymekte olan 24 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu D.J. Moore, forma numarasını 12’den 2’ye değiştiriyor. Moore, artık 2 numaralı formasıyla sahalarda olacak.
  • Arizona State Sun Devils çıkışlı 23 yaşındaki Center oyuncusu Cohl Cabral, bir süredir kadrosunda yer alıyor olduğu Houston Texans tarafından feragat edildi.
  • Daha önce New York Jets‘in antrenman kadrosunda boy göstermiş olan 26 yaşındaki Tight End oyuncusu Connor Davis, imzalamış olduğu bir anlaşma çerçevesinde Cleveland Browns‘a katıldı.
  • Profesyonel futbol kariyerine Tampa Bay Buccaneers‘la birlikte başlamasının ardından 19 Temmuz 2019’dan bu yana Green Bay Packers kadrosunda faaliyet göstererek yoluna devam etmekte olan 25 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Malik Taylor, 1 yıllık ERFA ihalesine imzayı attı.
  • Profesyonel futbol kariyerine başladığından bu yana kadrosunda forma giymiş olduğu Washington tarafından 20 Mayıs 2021 tarihinde serbest bırakılmış olan 24 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Geron Christian, Houston Texans‘a katıldı.
  • Genç, yetenekli ve oldukça sevilen oyuncularından biri olmakla birlikte şu anda 2020-2021 sezonunun Super Bowl şampiyonu Kansas City Chiefs kadrosunda Quarterback pozisyonunda forma giymekte olan Patrick Mahomes, rehabilitasyon süreci nedeniyle önümüzdeki haftalardaki aktifliğini sınırlı bir düzeyde tutacak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir