NFL Gündem 21 Haziran 2021

NFL Gündem 21 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.
(Cropped)

NFL Gündem 21 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 21 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Çaylak Linebacker Oyuncusu Zaven Collins Tutuklandı

2021 NFL Draft‘inin 1. Round ve 16. sırasından Arizona Cardinals tarafından seçilmiş olan & Tulsa Golden Hurricane çıkışlı 22 yaşındaki Linebacker oyuncusu Zaven Collins, pazar günü; aşırı hız ve dikkatsiz sürüş çerçevesinde; 7500 East Chapparal Rd yakınlarında bulunan 35 mil hız sınırı bulunan bir bölgede 76 mil hız seviyesinde seyri sebebiyle tutuklandı.

Eşcinsel Olduğunu Açıklayan İlk NFL Oyuncusu Carl Nassib

2016 NFL Draft‘inin 3. Round ve 65. sırasından Cleveland Browns tarafından seçilmesiyle birlikte profesyonel futbol kariyerine başlangıç yapmış olan & Penn State Nittany Lions çıkışlı 28 yaşındaki Defensive Lineman oyuncusu Carl Nassib, eşcinsel olduğunu duyuran ilk NFL oyuncusu olarak NFL tarihine adını yazdırdı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir