NFL Gündem 21 Ekim 2021

NFL Gündem 21 Ekim 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 21 Ekim 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 21 Ekim’de neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

NFL Game Ball of the Week Serisinde 2021 Sezonunun 6. Haftasında Ödülün Sahibi, Cowboys’un Wide Receiver’ı CeeDee Lamb Oldu!

NFL’in 2021 – 2022 yıllarıyla nitelenen yeni sezonunda geride bıraktığımız beşinci haftanın ardından, her sezonun her haftası dört gözle ve heyecanla beklediğimiz Game Ball of the Week oyuncusu, bu hafta; 5-1’lik bir galibiyet serisinde sezona devam etmekte olan Dallas Cowboys‘un & Oklahoma Sooners çıkışlı 22 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu CeeDee Lamb oldu.

Ayrıca Bakınız: NFL Game Ball of the Week | 2021 | 6. Hafta

Safety Oyuncusu Julian Blackmon, Aşil Tendonu Yırtığı Sebebiyle Sezona Veda Etti

2020’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana Indianapolis Colts kadrosunda forma giymekte olan & Utah Utes çıkışlı 23 yaşındaki Safety oyuncusu Julian Blackmon antrenman esnasında yaşamış olduğu bir “aşil tendonu yırtığı” sebebiyle sezonu erkenden kapattı.

NFL Gündem 21 Ekim 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Daha önce Houston Texans kadrosunda forma giymiş olan & Illinois Fighting Illini çıkışlı 31 yaşındaki Secnd-team All-Pro (2016) ödüllü Linebacker oyuncusu Whitney Mercilus, Green Bay Packers‘a katıldı.

Kesilmiş Olan Para Cezaları;

NFL Gündem 21 Ekim 2021 | Listelerdeki Değişimler

  • Cleveland Browns‘un antrenman kadrosunda forma giymekte olan & Florida Atlantic Owls çıkışlı 23 yaşındaki Cornerback oyuncusu Herb Miller ve Southern Miss Golden çıkışlı 26 yaşındaki Quarterback oyuncusu Nick Mullens, aktif oyuncu kadrosuna yükseltildi.
  • Denver Broncos’un antrenman kadrosunda forma giymekte olan & Utah Utes çıkışlı 27 yaşındaki Linebacker oyuncusu Pita Taumoepenu ve Pittburg State Gorillas çıkışlı 31 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu John Brown, aktif oyuncu kadrosuna yükseltildi.

KİKİ Serisi (Kim Kiminle İmzaladı?)

Injured Reserve Listesine Eklenen Oyuncular;

Reserve / Covid-19 Listesine Eklenen Oyuncular;

Reserve / Covid-19 Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

PUP Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

Maçlarda Sahaya Çıkmayacak Olan Oyuncular;

Feragat Edilmiş Olan Oyuncular;

Serbest Bırakılmış Olan Oyuncular;

Listeler tamamlanmamış olup halen güncellenmektedir.

Not: Oyuncuların isimlerinin yanında bulunan “*” işareti, o oyuncunun antrenman kadrosunda forma giydiğini ifade eder.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 20 Ekim 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.