NFL Gündem 21 Ağustos 2021

NFL Gündem 21 Ağustos 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 21 Ağustos 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 21 Ağustos’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Patriots’ın Wide Receiver’ı N’Keal Harry, Omuz Sakatlığı Sebebiyle Bir Süre Forma Giymeyecek

6 Temmuz 2021’de yapmış olduğu transfer talebi ile gündeme gelmiş olmakla birlikte 2019’da profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana New England Patriots kadrosunda forma giymekte olan & Arizona State Sun Devils çıkışlı 23 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu N’Keal Harry, perşembe günkü Philadelphia Eagles karşılaşmasında omuzundan yaşadığı bir sakatlık sebebiyle 3-4 hafta kadarlık bir süreç boyunca sahaya çıkamayacak.

Floyd Reese Hayata Gözlerini Yumdu

Bu zamana dek çeşitli pozisyonlarda 10 ayrı takıma hizmet etmiş olan tecrübeli oyuncu / koç / yönetici Floyd Reese, bugün 73 yaşındayken hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrıldı.

Ayrıca Bakınız

NFL Gündem 21 Ağustos 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Kansas City Chiefs kadrosunda forma giymekte olan & Utah State Aggies çıkışlı 24 yaşındaki Running Back oyuncusu Darwin Thompson, bir San Fransisco 49ers oyuncusuna kafa atması sebebiyle 4,900 dolar para cezasına, Arizona Wildcats çıkışlı 27 yaşındaki Safety oyuncusu Will Parks ise, geçtiğimiz hafta gerçekleşen maçta yaptığı bir alçak blok sebebiyle 5,500 dolar para cezasına çarptırıldı.
  • Baltimore Ravens kadrosunda forma giymekte olan & Kentucky Wildcats 24 yaşındaki Cornerback oyuncusu Chris Westry, yaptığı sportmenlik dışı hareket sebebiyle 3,667 dolar para cezasına çarptırıldı.
  • New Orleans Saints kadrosunda forma giymekte olan & North Carolina Tar Heels 24 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Jalen Dalton, yaptığı sportmenlik dışı hareket sebebiyle 3,667 dolar para cezasına çarptırıldı.
  • Indianapolis Colts kadrosunda forma giymekte olan & Charlotte 49ers çıkışlı 23 yaşındaki Running Back oyuncusu Benny LeMay, yaptığı sportmenlik dışı hareket sebebiyle, tıpkı Dalton gibi 3,667 dolar para cezasına çarptırıldı.
  • Buffalo Bills kadrosunda forma giymekte olan & 29 yaşındaki Defensive End oyuncusu Efe Obada, Detroit Lions kadrosunda forma giymekte olan & UConn Huskies & Eastern Kentucky Colonels çıkışlı 26 yaşındaki Quarterback oyuncusu Tim Boyle’a yaptığı alçak vuruş sebebiyle 6,944 dolar para cezasına çarptırıldı.
  • Kansas City Chiefs kadrosunda forma giymekte olan & Iowa Hawkeyes çıkışlı 29 yaşındaki Cen ter oyuncusu Austin Blythe’ın yaşadığı fıtık ameliyatı sebebiyle 3 hafta kadar bir süreç boyunca sahadan uzak olması bekleniyor.
  • Atlanta Falcons kadrosunda forma giymekte olan & Albama Crimson Tide çıkışlı 30 yaşındaki Quarterback oyuncusu A. J. McCarron, Miami Dolphins karşılaşmasının ilk yarısında yaşadığı bir diz sakatlığı sebebiyle kenara alınmışken, oyuncunun gelecek durumuna ilişkin güncellemeler ise belirsizliğini korumakta.

NFL Gündem 21 Ağustos 2021 | Listelerdeki Değişimler

  • Buffalo Bills‘in Stanford Cardinal çıkışlı 25 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Harrison Phillips bir diz sakatlığı ve Houston Cougars çıkışlı 23 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Marquez Stevenson ise bir ayak bileği sakatlığı ile karşı karşıya olurken; takımın Northern Iowa Panthers çıkışlı olan 23 yaşındaki çaylak Offensive Tackle oyuncusu Spencer Brown yaşadığı diz sakatlığı sebebiyle kenara alındı.
  • New York Jets kadrosunda forma giymekte olan & UCLA Bruins çıkışlı 28 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Conor McDermott bir bacak sakatlığı, South Florida Bulls & Western Kentucky Hilltoppers çıkışlı 26 yaşındaki Quarterback oyuncusu Mike White ise bir kaburga sakatlığı ile karşı karşıya.
  • 24 yaşındaki Linebacker oyuncusu Kylan Johnson, Miami Dolphins tarafından Reserve/Covid-19 listesine yerleştirildi.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 18 Ağustos 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.