NFL Gündem 20 Temmuz 2021

NFL Gündem 20 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 20 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 20 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Running Back Oyuncusu Cam Akers Sezona Veda Etti

2020’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana Los Angeles Rams adına forma giymekte olan genç Running Back oyuncusu Cam Akers, Aşil Tendonunda meydana gelen bir yırtık çerçevesinde yeni sezona veda etti.

Chiefs, Pass Rusher Alex Okafor’u Bırakmadı

Kansas City Chiefs, Texas Longhorns çıkışlı 30 yaşındaki Defensive End oyuncusu Alex Okafor‘la tekrardan anlaşma imzaladı.

Okafor, imzalanmış olan yeni anlaşma çerçevesinde 1 sezon daha Chiefs adına forma giyecek.

Wide Receiver Oyuncusu Nsimba Webster Feragat Edildi

2019’da profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana Los Angeles Rams kadrosunda forma giymekte olan & Eastern Washington Eagles çıkışlı 25 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Nsimba Webster feragat edildi.

NFL Gündem 20 Temmuz 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Jacksonville Jaguars; 2021 NFL Draft‘inin 2. Round ve 33. sırasından seçmiş olduğu & Georgia Bulldogs çıkışlı olan 21 yaşındaki Cornerback oyuncusu Tyson Campbell ve Draft‘in 2. Round ve 45. sırasından seçmiş olduğu & Stanford Cardinal çıkışlı olan 22 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Walker Little ile çaylak anlaşması imzaladı.
  • Buffalo Bills, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 93. sırasından seçmiş oldukları & Northern Iowa Panthers çıkışlı 23 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Spencer Brown ile anlaşma imzaladı.
  • Baltimore Ravens, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 94. sırasından seçmiş oldukları & Georgia Bulldogs çıkışlı olan 22 yaşındaki Offensive Guard oyuncusu Ben Cleveland ile çaylak anlaşması imzaladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir