NFL Gündem 2 Haziran 2021

NFL Gündem 2 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 2 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 2 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Cincinnati Bengals, Çaylak WR Oyuncusu Ja’Marr Chase’le Anlaştı

Cincinnati Bengals, 2021 NFL Draft’inin 1. Round ve 5. sırasından seçmiş oldukları ve yeni sezonda 1 Numaralı forma ile sahada olacağının duyurulduğu & LSU Tigers çıkışlı Wide Receiver oyuncusu Ja’Marr Chase ile çaylak anlaşması imzaladı.

DE Joseph Ossai Çaylak Anlaşması İmzaladı

Cincinnati Bengals, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 69. sırasından seçmiş oldukları & Texas Longhorns çıkışlı olan 21 yaşındaki Defensive End oyuncusu Joseph Ossai ile çaylak anlaşması imzaladı.

Cornerback Oyuncusu Eric Stokes Çaylak Anlaşması İmzaladı

Green Bay Packers, 2021 NFL Draft‘inin 1. Round ve 29. sırasından seçmiş oldukları & Georgia Bulldogs çıkışlı Cornerback oyuncusu Eric Stokes ile çaylak anlaşması imzaladı.

Weston Richburg Sahalara Veda Ediyor

7 sezonluk profesyonel futbol kariyerini New York Giants ve San Fransisco 49ers‘ta geçirmiş olan 29 yaşındaki Center oyuncusu Weston Richburg, geçtiğimiz günlerde emeklilik planlamalarının 49ers Baş Koçu Kyle Shanahan tarafından doğrulanmasıyla birlikte bugün emekliye ayrıldı.

NFL Gündem 2 Haziran 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • 3 Eylül 2018’den bu yana Detroit Lions kadrosunda yer almakta olan & Georgia Bulldogs çıkışlı 28 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu John Atkins feragat edildi.
  • Las Vegas Raiders, daha önce; Tennessee Titans*, Jacksonville Jaguars, New Orleans Saints*, Kansas City Chiefs, Philadelphia Eagles ve New England Patriots kadrolarında yer almış olan & Tennessee Volunteers çıkışlı 28 yaşındaki Tight End oyuncusu Alex Ellis‘le anlaşma imzalıyor.
  • Chicago Bears, 2021 NFL Draft‘inde; 5. Round ve 151. sıradan seçmiş oldukları, Missouri Tigers çıkışlı 22 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Larry Borom, 6. Round ve 217. sıradan seçmiş oldukları, Kansas Jayhawks & Virginia Tech Hokies çıkışlı 23 yaşındaki Running Back oyuncusu Khalil Herbert, 6. Round ve 221. sıradan seçmiş oldukları, North Carolina Tar Heels çıkışlı 22 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Dazz Newsome, 6. Round ve 228. sıradan seçmiş oldukları, Oregon Ducks çıkışlı 21 yaşındaki Cornerback oyuncusu Thomas Graham Jr. ve bunlarla birlikte 7. Round ve 250. sıradan seçmiş oldukları, BYU Cougars çıkışlı 24 yaşındaki Nose Tackle oyuncusu Khyiris Tonga ile çaylak anlaşmaları imzaladı.
  • 24 yaşındaki 1 yıl tecrübeli Long Snapper oyuncusu Dan Godsil, Cincinnati Bengals tarafından Reserve/Retired listesine yerleştirildi.
  • Dün Baltimore Ravens tarafından feragat edilmiş olan; Graceland Yellowjackets çıkışlı, 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Donte Sylencieux ile Arkansas Razorbacks çıkışlı Defensive Tackle oyuncusu Xavier Kelly, feragat kararlarından arındırılmış olmalarıyla birlikte tekrardan Ravens kadrosuna döndüler.
  • 2019 NFL Draft‘inde Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olmasıyla birlikte bu zamana dek; Tennessee Titans*, Kansas City Chiefs ve Baltimore Ravens kadrolarında yer alarak profesyonel futbol kariyerindeki şansını denemiş ve ayrıca Mississippi State Bulldogs çıkışlı olan 25 yaşındaki Defensive End oyuncusu Braxton Hoyett feragat edildi.
  • Daha önce Minnesota Vikings, Chicago Bears, Buffalo Bills*, Houston Texans ve Tennessee Titans takımlarının kadrolarında yer almış ve ayrıca Southern Illinois Salukis çıkışlı olan 29 yaşındaki Tight End oyuncusu MyCole Pruitt, San Fransisco 49ers‘la anlaştı.
  • Ohio State Buckeyes çıkışlı olmasıyla birlikte 2020 NFL Draft‘inde Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan, ayrıca daha sonra şansını Atlanta Falcons‘ın çaylak mini kampında denemiş olan Wide Receiver oyuncusu C.J. Saunders, Carolina Panthers ile anlaştı.
  • 16 kasım 2020’den bu yana Carolina Panthers kadrosunda yer almış olan; Penn State Nittany Lions & Mississippi State Bulldogs çıkışlı 24 yaşındaki Quarterback oyuncusu Tommy Stevens feragat edildi.
  • Los Angeles Rams; 2021 NFL Draft‘inin 4. Round ve 130. sırasından seçmiş oldukları; Central Arkansas Bears çıkışlı 23 yaşındaki Cornerback oyuncusu Robert Rochell ve daha önce bir dönem daha, Rams kadrosunda olmasıyla birlikte daha sonra şansını New England Patriots kadrosunda denemiş olan, BYU Cougars çıkışlı 23 yaşındaki Defensive Back oyuncusu Dayan Lake ile anlaşma imzaladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.