NFL Gündem 2 Ağustos 2021

NFL Gündem 2 Ağustos 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 2 Ağustos 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 2 Ağustos’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Quarterback Oyuncusu Case Cookus, Minnesota Vikings ile Anlaşıyor

Minnesota Vikings, bununla birlikte bugün ise; daha önce Denver Broncos* kadrosunda yer almış olan & Northern Arizona Lumberjacks çıkışlı 25 yaşındaki Quarterback oyuncusu Case Cookus ile anlaşma imzalıyor.

New Orleans Saints 3 Oyuncu ile Anlaşma İmzaladı

Defensive Lineman oyuncusu Lorenzo Neal ve Defensive Back oyuncusu Lawrence Woods‘u feragat ederek gündeme gelmiş olan New Orleans Saints, bununla birlikte ayrıca; daha önce Arizona Cardinals* kadrosunda yer almış olan & Nebraska Cornhuskers çıkışlı 32 yaşındaki Cornerback oyuncusu Prince Amukamara, daha önce Arizona Cardinals kadrosunda yer almış olan & NC State Wolfpack çıkışlı 32 yaşındaki Guard oyuncusu J. R. Sweezy ve daha önce Green Bay Packers kadrosunda yer almış olan Notre Dam Fighting Irish çıkışlı 27 yaşındaki Cornerback oyuncusu KeiVarae Russell ile anlaşma imzaladı.

WR Marquise Brown Sezona Veda Edecek Mi?

Baltimore Ravens’ın 24 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Marquise Brown, takımın Baş Koçu John Harbaugh’un sözleri çerçevesinde “düşünüldüğünden de kötü olan bir Hamstring sakatlığı” ile mücadele ederken oyuncunun bu durumu akıllara şu sözü getirdi; ” WR Marquise Brown Sezona Veda Edecek Mi? ”

NFL Gündem 2 Ağustos 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Detroit Lions, daha önce Jacksonville Jaguars* kadrosunda yer almış olan & Missouri Tigers çıkışlı 27 yaşındaki Center oyuncusu Evan Boehm ile anlaşma imzaladı.

  • Kansas City Chiefs’in; Virginia Cavaliers çıkışlı 25 yaşındaki Safety oyuncusu Juan Thornhill ve Grambling State Tigers çıkışlı 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Chad Williams, kasık sakatlıkları ile karşı karşıya.

  • Baltimore Ravens’ın; Minnesota Golden Gophers çıkışlı 21 yaşındaki çaylak Wideout oyuncusu Rashod Bateman, kasında yaşadığı bir sorun sebebiyle kenara alındı. Oyuncunun ilk verilere göre kısa süreliğine pasif olması bekleniyor.

  • Halihazırda Tennessee Titans kadrosunda forma giymekte olan; 22 yaşındaki Cornerback oyuncusu Caleb Farley, 25 yaşındaki Running Back oyuncusu Jeremy McNichols ve 29 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Ty Sambrailo fizik testlerini geçti, oyuncuların kısa sürede tekrardan sahaya dönmesi bekleniyor.

NFL Gündem 2 Ağustos 2021 | Listelerdeki Değişimler

  • Bir süredir Non-Football Injury listesinde bulunmakta olan 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Jamal Agnew, kadrosunda bulunduğu takım olan Jacksonville Jaguars tarafından listeden çıkartıldı.

  • Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde bulunmakta olan 24 yaşındaki Guard oyuncusu Evan Heim, kadrosunda bulunduğu takım olan Detroit Lions tarafından listeden çıkartıldı.

  • Bir süredir PUP listesinde bulunmakta olan 28 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu DeVante Parker‘ı listeden çıkartmış olan Miami Dolphins, bununla birlikte; 24 yaşındaki Wideout oyuncusu Preston Williams‘ı ise Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdi.

  • 23 yaşındaki Tight End oyuncusu Dylan Soehner, New Orleans Saints tarafından Injured Reserve listesine yerleştirildi.

  • Bir Süredir Reserve/Covid-19 listesinde bulunmakta olan 31 yaşındaki Cornerback oyuncusu T. J. Carrie, kadrosunda bulunduğu takım olan Indianapolis Colts tarafından listeden çıkartıldı.

  • Minnesota Vikings; 32 yaşındaki 2x Pro Bowler Quarterback oyuncusu Kirk Cousins‘i, 22 yaşındaki Quarterback oyuncusu Kellen Mond‘u, 23 yaşındaki Quarterback oyuncusu Nate Stanley‘yi ve 23 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Myron Mitchell‘i Reserve/Covid-19 listesine; 24 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Bisi Johnson‘ı ise Injured Reserve listesine yerleştirdi.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 1 Ağustos 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.