NFL Gündem 19 Temmuz 2021

NFL Gündem 19 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 19 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 19 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

RB Travis Etienne Profesyonel Futbol Kariyerine Başlangıç Yaptı

2021 NFL Draft‘inin 1. Round ve 25. sırasından Jacksonville Jaguars tarafından seçilmiş olan & Clemson Tigers çıkışlı 22 yaşındaki Running Back oyuncusu Travis Etienne, Jacksonville Jaguars ile 5. yıl opsiyonunu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

OL Timon Parris, Miami Dolphins’le Tekrar Anlaştı

Stony Brook Seawolves çıkışlı 25 yaşındaki Offensive Lineman oyuncusu Timon Parris, 14 Haziran 2021 tarihinde feragat edilmiş olmasının ardından bugün, Miami Dolphins’le tekrar anlaşma imzaladı.

DE Melvin Ingram, Pittsburgh Steelers’a Katılıyor

Daha önce San Diego / Los Angeles Chargers kadrosunda forma giymiş olan & South Carolina Gamecocks çıkışlı 32 yaşındaki 3x Pro Bowler Defensive End oyuncusu Melvin Ingram, imzalanmakta olan 1 yıllık bir anlaşma çerçevesinde Pittsburgh Steelers kadrosuna katılıyor.

NFL Gündem 19 Temmuz 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Dallas Cowboys, 21 Temmuz Çarşamba | Pittsburgh Steelers, 22 Temmuz Perşembe | Tampa Bay Buccaneers ise 25 Temmuz Pazar gününde antrenman kamplarının başlangıcını gerçekleştirecek.
  • Minnesota Vikings’in, Samford Bulldogs çıkışlı 28 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Michael Pierce, bir kalf sakatlığı ile karşı karşıya. Oyuncunun, antrenman kamplarında olup olmaması olasılığı belirsizliğini korumakta.
  • Tampa Bay Buccaneers’tan isimleri kesinleşmemiş olan büyük bir grup NFL Network tarafından yapılmış ancak ne Buccaneers ne de Beyaz Saray tarafından resmi olarak duyurulmamış olan raporlama çerçevesinde, Kansas City Chiefs’i 31-9’luk bir seri çerçevesinde mağlup ederek kazanmış oldukları Super Bowl 55’i kutlamak üzere salı günü Beyaz Saray’ı ziyaret edecek.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.