NFL Gündem 18 Haziran 2021

NFL Gündem 18 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.
(Cropped)

NFL Gündem 18 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 18 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!,

Jacksonville Jaguars, Wide Receiver Laquon Treadwell ile Anlaştı

Jacksonville Jaguars, daha önce Minnesota Vikings ve Atlanta Falcons kadrolarında boy göstermiş olan & Ole Miss Rebels çıkışlı 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Laquon Treadwell ile anlaşma imzaladı.

Safety Oyuncusu Richie Grant Çaylak Anlaşması İmzaladı

2021 NFL Draft‘inin 2. Round ve 40. sırasından Atlanta Falcons tarafından seçilmiş olan & UCF Knights çıkışlı 23 yaşındaki Safety oyuncusu Richie Grant, 4 yıl süreli, 8.3 milyon dolar değerinde olan ve 3.4 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

TE Matt Seybert, Los Angeles Chargers’a Katılıyor

Daha önceden The Spring League‘de forma giymekte olan & Michigan State Spartans çıkışlı Tight End oyuncusu Matt Seybert, Los Angeles Chargers ile anlaşma imzalıyor.

NFL Gündem 18 Haziran 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Chicago Bears, daha önce Kansas City Chiefs kadrosunda yer almış olan 30 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Mike Pennel, Offensive Lineman Tyrone Wheatley Jr. ve daha önce Denver Broncos kadrosunda yer almış olan 25 yaşındaki Tight End oyuncusu Jake Butt ile anlaşma imzaladı.
  • Detroit Lions, Wideout oyuncusu Jonathan Adams ile yollarını ayırarak Adams‘ı serbest bıraktı.
  • Daha önce Houston Texans kadrosunda forma giymiş olan 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Chad Hansen, Detroit Lions ile anlaştı.
  • 2021 NFL Draft‘inin 4. Round ve 112. sırasından Detroit Lions tarafından seçilmiş olan & USC Trojans çıkışlı 21 yaşındaki Wide Receiver Oyuncusu Amon-Ra St. Brown çaylak anlaşması imzaladı.
  • 2021 NFL Draft‘inin 4. Round ve 113. sırasından Detroit Lions tarafından seçilmiş olan & Purdue Boilermakers çıkışlı 22 yaşındaki Linebacker oyuncusu Derrick Barnes çaylak anlaşması imzaladı.
  • Halihazırda Houston Texans adına forma giyiyor olmakla birlikte bu zamana dek 3 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan 33 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Marcus Cannon, dizinden ameliyat olmak üzere bıçak altına yatıyor. Oyuncunun antrenman kamplarına katılım gösterememesi bekleniyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir