NFL Gündem 16 Temmuz 2021

NFL Gündem 16 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 16 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 16 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

DT Nazair Jones Serbest Bırakıldı

Buffalo Bills, 22 Haziran 2020 tarihinden bu yana kadroda bulunmakta olan; North Carolina Tar Heels çıkışlı 26 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Nazair Jones‘u serbest bıraktı.

Miami Dolphins 2 Oyuncuyu Feragat Etti

Miami Dolphins, 7 Eylül 2020 tarihinde antrenman kadrosuna katılarak Dolphins serüvenine başlangıç yapmış olan & Mississippi State Bulldogs çıkışlı 24 yaşındaki Safety oyuncusu Brian Cole II ile 16 Eylül 2020 tarihinde antrenman kadrosuna katılarak Dolphins serüvenine başlangıç yapmış olan & Miami Hurricanes çıkışlı 24 yaşındaki Center oyuncusu Tyler Gauthier’ı feragat etti.

WR Isaiah Ford, Miami Dolphins’e Katıldı

Miami Dolphins, daha önce 2017- 17 Nisan 2020 tarihleri arasında kadroda forma giymiş ve daha sonra New England Patriots ile yoluna devam etmiş olan & Virginia Tech Hokies çıkışlı 25 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Isaiah Ford‘la anlaşma imzaladı.

DT David Onyemata 6 Maç Askıya Alındı

2016 NFL Draft’ıyla birlikte profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana New Orleans Saints kadrosunda forma giymekte olan & Manitoba Bisons çıkışlı 28 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu David Onyemata, NFL’in performans-arttırıcı maddelere yönelik olan politikasını ihlal etmesiyle birlikte 2021 sezonunun ilk 6 maçında NFL tarafınca askıya alındı.

Kirby Wilson Sahalara Veda Ediyor

1983’de başlamış olduğu oyunculuk kariyerinde CFL’de Winnipeg Blue Bombers ve Toronto Argonauts adına forma giymesinin ardından 1984’te yolunu oyunculuktan koparıp 1985 yılında koçluk çalışmalarına başlayan ve bu zamana dek 13 takımı çalıştırarak 2x Super Bowl ve 1x Wac (CO) şampiyonluğuna yürümüş olan tecrübeli koç Kirby Wilson sahalara veda ediyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir