NFL Gündem 16 Haziran 2021

NFL Gündem 16 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 16 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 16 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

C.J. Anderson, Danville (CA) Monta Vista Lisesi’nin Yeni Baş Koçu Oldu

5 ayrı takımın kadrosunda geçirdiği 7 sezonluk profesyonel futbol kariyerini 18 Eylül 2020 tarihinde sonlandırarak koçluk kariyerine başlangıç yapmasıyla birlikte ilk görevini California Golden Bears‘ta Gönüllü Asistan (Volunteer Assistant) olarak yapan eski Running Back oyuncusu Cortrelle Javon “C. J.” Anderson, Danville (CA) Monta Vista Lisesi‘nin yeni Baş Koçu oldu.

Seattle Seahawks, RB B.J. Emmons’u Feragat Etti

Seattle Seahawks, 1 Mayıs 2021 tarihinde kadroya katılmış olan ve ayrıca; Alabama Crimson Tide ve Florida Atlantic Owls çıkışlı 23 yaşındaki Running Back oyuncusu B.J. Emmons‘ı feragat etti.

Atlanta Falcons, Receiver / Kick Returner Jeff Badet’la Anlaşıyor

Atlanta Falcons, daha önce Washington Football Team adına forma giymiş olan & Kentucky Wildcats ve Oklahoma Sooners çıkışlı 26 yaşındaki Wide Receiver / Kick Returner oyuncusu Jeff Badet ile anlaşma imzalıyor.

OT Teven Jenkins, Cowboys’la Çaylak Anlaşması İmzaladı

2021 NFL Draft’inin 2. Round ve 39. sırasından Chicago Bears tarafından seçilmiş olan & Oklahoma State Cowboys çıkışlı 23 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Teven Jenkins, çaylak anlaşmasını imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

NFL Gündem 16 Haziran 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Minnesota Vikings’in eski Defensive Tackle oyuncularından; 6x Pro Bowler & 5x First-team All-Pro (2004, 2006-2009) ödüllü Kevin Williams, takımın Ring of Honor isimleri arasına yerleştiriliyor.
  • Geçtiğimiz sezonun 6. haftasında ön çapraz bağlarını yırtmış olan & Michigan Wolverines çıkışlı 29 yaşındaki 3x Pro Bowler Offensive Tackle oyuncusu Taylor Lewan, tıbbi ekiplerle bilrikte, iyileşme sürecini hızlandırmaya yönelik çalışmalara yoğun bir şekilde devam ediyor.
  • 2019 NFL Draft’inde Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan ve ayrıca East Tennessee State Buccaneers çıkışlı Tight End oyuncusu Dominick Wood-Anderson, Seattle Seahawks’la anlaşma imzalıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir