NFL Gündem 16 Ağustos 2021

NFL Gündem 16 Ağustos 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 16 Ağustos 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 16 Ağustos’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

NFL’de 2021’in En İyi 100 Oyuncusu

Yeni sezonun başlamasına günler sayılır ve bu süreçte Amerikan futbolu heyecanımız biraz Preseason oyunları, biraz da güncel haberler ile bastırılırken, NFL‘den bomba gibi bir duyuru geldi. Lig, yapmış olduğu açıklamada 2021’in En İyi 100 Oyuncusunu duyurdu.

Ayrıca Bakınız: NFL’de 2021’in En İyi 100 Oyuncusu | Tam Liste

%100 Aşılanan İlk NFL Takımı Atlanta Falcons!

Dünyada Covid-19 pandemik salgını hız kesmeden devam ederken ve her geçen gün daha da fazla insana zarar verirken, NFL’de Falcons’ın konuya yönelik olan duyarlılığı öne çıktı.

Takım tarafından yapılan resmi duyurular çerçevesinde “Atlanta Falcons, %100 aşılanmaya ulaşan ilk NFL Takımı” unvanını elde etti ve bu unvan da aynı zamanda oyuncuların günlük yapılan testlerden kurtularak, saha dışarısında da birlikte aktivite yapmalarına imkan tanıyacak özellikleri onlara sundu.

NFL Gündem 16 Ağustos 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Houston Texans‘ın Western Carolina Catamounts çıkışlı 25 yaşındaki Defensive Back oyuncusu Keion Crossen, 2023 6. Round seçimi karşısında New York Giants‘a transfer edildi.
  • Las Vegas Raiders, 10 Ağustos 2021 tarihinden bu yana kadroda forma giymekte olan & Northern Arizona Lumberjacks çıkışlı 25 yaşındaki Quarterback oyuncusu Case Cookus, Utah State Aggies çıkışlı olan Placekicker oyuncusu Dominik Eberle, Ohio State Buckeyes çıkışlı Long Snapper oyuncusu Liam McCullough, 6 Ağustos 2021 tarihinden bu yana kadroda forma giymekte olan & Alabama Crimson Tide çıkışlı 24 yaşındaki Running Back oyuncusu Bo Scarbough ve Vanderbilt Commodores çıkışlı Wide Receiver oyuncusu Caleb Scott‘u feragat ederken; Pittsburg State Gorillas çıkışlı 28 yaşındaki Cornerback oyuncusu DeVante Bausby ve West Texas A&M Buffaloes çıkışlı 30 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Ethan Westbrooks‘u ise serbest bıraktı.

NFL Gündem 16 Ağustos 2021 | Listelerdeki Değişimler

  • Bir süredir PUP listesinde bulunmakta olan 23 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Quinnen Williams, New York Jets tarafından listeden çıkartıldı.
  • Detroit Lions kadrosunda forma giymekte olan 27 yaşındaki Center oyuncusu Evan Boehm, Injured Reserve listesine yerleştirildi.
  • Cleveland Browns kadrosunda forma giymekte olan 24 yaşındaki Tight End oyuncusu Stephen Carlson yaşadığı bir diz sakatlığı ile ve 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Ryan Switzer ise yaşadığı bir ayak sakatlığı çerçevesinde Injured Reserve listesine yerleştirildi.
  • Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde bulunmakta olan 26 yaşındaki Running Back oyuncusu James Conner, 26 yaşındaki Tight End oyuncusu Darrell Daniels, 22 yaşındaki Nose Tackle oyuncusu Leki Fotu ve 28 yaşındaki Safety oyuncusu Charles Washington; mensubu oldukları takım olan Arizona Cardinals tarafından listeden çıkartıldı.
  • Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde yer almakta olan 26 yaşındaki Placekicker oyuncusu Daniel Carlson, mensubu olduğu takım olan Las Vegas Raiders tarafından listeden çıkartıldı.

Listeler Tamamlanmamış olmakla birlikte halen güncellenmektedir.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 15 Ağustos 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.