NFL Gündem 15 Ağustos 2021

NFL Gündem 15 Ağustos 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 15 Ağustos 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 15 Ağustos’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Tight End Oyuncusu Deon Yelder, Tennessee Titans’la Anlaştı

11 Ağustos 2021 tarihinden bu yana kadroda forma giymekte olan & Purdue Boilermakers çıkışlı 30 yaşındaki Tight End oyuncusu Gabe Holmes‘u feragat eden Tennessee Titans, 27 Temmuz 2021 tarihinde Washington Football Team tarafından feragat edilmiş olan & Western Kentucky Hilltoppers çıkışlı 26 yaşındaki Tight End oyuncusu Deon Yelder‘ı kadrosuna kattı.

Buffalo Bills 5 Oyuncusuyla Yollarını Ayırdı

Buffalo Bills, Auburn Tigers çıkışlı 24 yaşındaki Offensive Guard oyuncusu Marquel Harrell, UCLA Bruins çıkışlı 27 yaşındaki Offensive Guard oyuncusu Caleb Benenoch, Fresno State Bulldogs çıkışlı 22 yaşındaki Guard oyuncusu Syrus Tuitele, UCLA Bruins çıkışlı 27 yaşındaki Nose Tackle oyuncusu Eli Ankou ve Linebacker oyuncusu Mike Bell‘i serbest bıraktı.

Tampa Bay Buccaneers 3 Oyuncusuyla Yollarını Ayırdı

25 Mayıs 2021 tarihinde, 7x Pro Bowler & 5x All-Pro (4 – 1 / 1 – 2) 32 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Antonio Brown’la 1 yıllığına tekrardan anlaşma imzalamış olan Tampa Bay Buccaneers, USC Trojans çıkışlı Tight End oyuncusu De’Quan Hampton, Navy Midshipmen çıkışlı 22 yaşındaki Cornerback oyuncusu Cameron Kinley ve 2020’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekte olan ve kariyerinde 1 Super Bowl şampiyonluğu (LV) gören & Jacksonville State Gamecocks çıkışı 24 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Josh Pearson‘ı feragat etti.

Washington Football Team 2 Oyuncusuyla Yollarını Ayırdı

Washington Football Team, 18 Mayıs 2021’den bu yana kadroda forma giymekte olan Cornerback oyuncusu Chris Miller ile 2019’da profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekte olan & NC State Wolfpack çıkışlı 23 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Kelvin Harmon‘ı serbest bıraktı.

NFL Gündem 15 Ağustos 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • New York Giants kadrosunda forma giymekte olan & South Carolina Gamecocks çıkışlı 23 yaşındaki Linebacker oyuncusu T.J. Brunson, New York Jets maçında Ön Çapraz Bağlarını koparırken, takım arkadaşı olan; Nebraska Cornhuskers çıkışlı 25 yaşındaki Safety oyuncusu Joshua Kalu ise göğüs kaslarından bir yırtık yaşadı.
  • Green Bay Packers kadrosunda forma giymekte olan & Utah State Aggles çıkışlı 22 yaşındaki Quarterback oyuncusu Jordan Love, Houston Texans karşılaşması esnasında omuzunda bir sorun yaşadı. Oyuncunun durumuna ilişkin çok daha fazla bilginin takım tarafından açıklanması bekleniyor.
  • Indianapolis Colts kadrosunda forma giymekte olan & Ohio Bobcats çıkışlı 31 yaşındaki Cornerback oyuncusu T.J. Carrie, Carolina Panthers maçının ilk yarısında yaşadığı bir diz sakatlığı sebebiyle kenara alındı.
  • New England Patriots kadrosunda forma giymekte olan & FIU Panthers çıkışlı 25 yaşındaki Tight End oyuncusu Jonnu Smith, ayak bileğinde oldukça ciddi olarak nitelenmemiş olan bir burkulma yaşadı. Oyuncuya daha fazla test yaptırılmasıyla birlikte sakatlığı için daha iyi bir tanı konulması bekleniyor.

NFL Gündem 15 Ağustos 2021 | Listelerdeki Değişimler

  • Detroit Lions, 17 Mayıs 2021 tarihinden bu yana kadroda forma giymekte olan ve kariyerinde 1 Super Bowl şampiyonluğu (LIV) gören & South Carolina State Bulldogs çıkışlı 24 yaşındaki Cornerback oyuncusu Alex Brown‘u feragat etti.
  • Tennessee Titans kadrosunda forma giymekte olan & Illinois Fighting Illini & Illinois State Redbirds çıkışlı 26 yaşındaki Linebacker oyuncusu B.J. Bello, Injured Reserve listesine yerleştirildi.
  • Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde bulunmakta olan 25 yaşındaki Defensive Lineman oyuncusu Taven Bryan, takımı Tampa Bay Buccaneers tarafından listeden çıkartıldı.
  • New England Patriots kadrosunda forma giymekte olan & Michigan Wolverines çıkışlı 26 yaşındaki Defensive End oyuncusu Chase Winovich, PUP listesinden çıkartıldı.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 15 Ağustos 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.