NFL Gündem 14 Temmuz 2021

NFL Gündem 14 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 14 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 14 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Fullback Oyuncusu Roosevelt Nix Sahalara Veda Etti

Bu zamana dek Atlanta Falcons*, Cleveland Gladiators*, Pittsburgh Steelers ve Indianapolis Colts takımlarının kadrosunda bulunmuş olan & Kent State Golden Flashes çıkışlı 29 yaşındaki Pro Bowler Fullback oyuncusu Roosevelt Nix, profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrıldı.

Cornerback Oyuncusu Richard Sherman Tutuklandı

17 Şubat 2021 tarihinde San Fransisco 49ers tarafından serbest bırakılmış olmasından bu yana herhangi bir takımın kadrosunda forma giymemiş ve kariyeri boyunca 1 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan & Stanford Cardinal çıkışlı; 5x All-Pro (3×1 / 2×2), 5x Pro Bowler 33 yaşındaki Cornerback oyuncusu Richard Sherman, Seattle yakınlarında tutuklanarak Hırsızlık, aile içi şiddet, tutuklanmaya direnme ve art niyetli davranış; suçları ile suçlandı.

Oyuncuya yöneltilen suçlamalar çerçevesinde oyuncunun eşi Ashley Moss yaptığı konuşmada, Sherman’ın kimseye zarar vermediğini ve onun iyi bir insan olduğunu ifade etti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir