NFL Gündem 14 Şubat 2021

NFL Gündem 14 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 14 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

NFL’de 14 Şubat Sevgililer Günü Heyecanı

Super Bowl‘un üzerinden tamı tamına 1 hafta geçmiş ve Tampa Bay Buccaneers‘ın ulusal şampiyonluk (Lombardi) kupasını kaldırmasının heyecanı daha sönmemişken, NFL‘de gündeme gelerek oyunculara ve takımlara tekrar heyecan getiren ve Twitter’ı çökertircesine hamle yaptıran bir diğer olay ise 14 Şubat Sevgililer Günü oldu.

Öyle ki NFL‘deki tüm takımlar, Twitter üzerinden oyuncularının fotoğraflarının bulunduğu paylaşımlar yaparak, 14 Şubat Sevgililer Günü için tüm çiftler hakkındaki iyi dileklerini ortaya koydu.

Matthew Stafford’tan Transferi Hakkında Çarpıcı Açıklamalar (NFL – NFC)

Ocak ayının sonunda Jaredd Goff karşılığında Detroit Lions‘tan Los Angeles Rams‘e transfer edilen Quarterback oyuncusu Matthew Stafford; bugün yaptığı açıklamada transfer hakkındaki yorumlarını dile getirdi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Stafford, transfer olması üzerine şu sözleri ifade etti;

İşin doğrusu, şampiyonluğu kazanmaya hazır olan bir takıma gitmek istedim. Ve bilirsiniz, o listede olan ve olmayan bazı takımlar vardı. Her biri için olan düşüncelerim ve gerçekler vardı. Onlar buna karşı saygılıydılar ve tamamen anladılar.”

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir