NFL Gündem 14 Ağustos 2021

NFL Gündem 14 Ağustos 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 14 Ağustos 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 14 Ağustos’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Offensive Tackle Oyuncusu Jason Peters, Chicago Bears’la Anlaşıyor

11 Aralık 2020’de; ayak parmağı sakatlığı sebebiyle sezona veda etmiş olan & Arkansas Razorbacks çıkışlı 39 yaşındaki 6x All-Pro (2×1| 4×2) & 9x Pro Bowler Offensive Tackle oyuncusu Jason Peters, Chicago Bears‘la anlaşıyor.

Wide Receiver Oyuncusu Adrian Killins Jr. ve Tight End Oyuncusu Caleb Wilson, Philadelphia’ya Veda Etti

Philadelphia Eagles, 2020’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana Eagles kadrosunda forma giymekte olan & UCF Knights çıkışlı 23 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Adrian Killins Jr. ve 6 Eylül 2020 tarihinden bu yana kadroda forma giymekte olan & UCLA Bruins çıkışlı 25 yaşındaki Tight End oyuncusu Caleb Wilson‘ı feragat etti.

Defensive Tackle Oyuncusu Neville Gallimore Bir Süre Sahaya Çıkamayacak

2020’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana Dallas Cowboys kadrosunda forma giymekte olan & Oklahoma Sooners çıkışlı 24 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu, dirseğinde yaşamakta olduğu bir çıkık sebebiyle 4-6 hafta kadar bir süre boyunca sahaya çıkamayacak.

NFL Gündem 14 Ağustos 2021 | Listelerdeki Değişimler

  • 2020’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekte olan & Stanford Cardinal çıkışlı 22 yaşındaki Tight End oyuncusu Colby Parkinson’ın yaşadığı ayak sakatlığı ameliyat yoluna gitmeyecek. Oyuncunun birkaç hafta içerisinde sahalara geri dönmesi bekleniyor.
  • Omzunda yaşadığı bir zorlanma sebebiyle bir süredir belirli bir oranda antrenman yapmakta olan Mississippi State Bulldogs çıkışlı 28 yaşındaki 2x Pro Bowler Quarterback oyuncusu Dak Prescott’un omuzundaki problem devam etmekte. Testlerinde olumlu sonuç alan Prescott’un bir süre içerisinde sahalara geri dönüş yapması bekleniyor.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 13 Ağustos 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.