NFL Gündem 13 Şubat 2021

NFL Gündem 13 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 13 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Chris Doyle Jacksonville Jaguars’taki Görevinden İstifa Etti ( NFL – AFC)

Jacksonville Jaguars‘a Spor Performansı Direktörü (Director of Sports Performance) pozisyonunda görev yapmak üzere katılmış olan Chris Doyle, başta kendisine ve daha sonra Jaguars organizasyonuna yönelik yapılan eleştiriler çerçevesinde istifa etti.

Doyle‘ın ismi, Iowa Hawkeyes‘dan ayrılmasıyla birlikte oldukça ırkçılıkla dile getirilmiş ve Jacksonville Jaguars‘a katılması ise bu olayın harlanmasına sebebiyet vermişti.

Chris Hogan Premier Lacrosse Ligi ile Anlaşma İmzaladı

19 Ağustos 2020‘de New York Jets kadrosuna katılan ve 5 Aralık 2020 tarihinde Jets tarafından feragat edilmiş, bununla birlikte ise NFL’de 10 senesini geçirmiş olan tecrübeli Wide Receiver oyuncusu Chris Hogan; profesyonel spor kariyerini lakros ile birleştirdi ve Premier Lacrosse Ligi‘ne geçiş yaptı.

Trevor Lawrence Labrum Sakatlığı Nedeniyle Salı Günü Ameliyat Olmaya Hazırlanıyor (NCAA CFB)

Clemson Tigers‘ın Quarterback‘i oyuncusu Trevor Lawrence, yaşadığı labrum sakatlığının (omuz) tedavisi için önümüzdeki hafta salı günü (16 Şubat 2021) ameliyat masasına yatacak.

30 Ekim 2020 tarihinde Covid-19’a yakalanmış olan genç oyuncunun, 2021 NFL Draft’ında üst sıralardan draft edilmesi öngörülüyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir