NFL Gündem 13 Ağustos 2021

NFL Gündem 13 Ağustos 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 13 Ağustos 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 13 Ağustos’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Linebacker Joseph Schobert, Pittsburgh Steelers’a Transfer Edildi

Jacksonville Jaguars, 15 Nisan 2020 tarihinden bu yana kadroda forma giymekte olan & Wisconsin Badgers çıkışlı 27 yaşındaki Pro Bowler Linebacker oyuncusu Joe Schobert‘i, late-round Draft tazmini karşılığında Pittsburgh Steelers’a transfer etti.

Running Back Oyuncusu Dion Lewis Sahalara Veda Ediyor

2011’de başlamış olduğu 8 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca 1 Super Bowl şampiyonluğu (LI) görmüş olan & Pittsburgh Panthers çıkışlı 30 yaşındaki Running Back oyuncusu Dion Lewis, 8 sezonluk profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrılıyor.

WR Rashod Bateman’in Ameliyatı Başarılı Geçti

12 Ağustos 2021 tarihinde yapılmış olan bir haber çerçevesinde, yaşadığı karın kası sakatlığı sebebiyle ameliyat olacak olduğu bildirilmiş olan; Minnesota Golden Gophers çıkışlı 21 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Rashod Bateman‘in ameliyatı başarılı geçti.

NFL Gündem 13 Ağustos 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • 2018-2019 tarihleri arasında Washington adına forma giymiş olan & LSU Tigers çıkışlı 24 yaşındaki Running Back oyuncusu Derrius Guice, Daha önce yaşadığı Aile içi şiddet dosyası üzerine 2021 sezonunun ilk 6 maçında forma giymemek üzere askıya alındı.
  • 14 Mayıs 2021‘den bu yana Philadelphia Eagles* kadrosunda forma giymekte olan & UCLA Bruins çıkışlı 24 yaşındaki Cornerback oyuncusu Nate Meadors feragat edildi.
  • 21 Temmuz 2021‘den bu yana kadroda* forma giymekte olan & Ohio State Buckeyes çıkışlı 23 yaşındaki Running Back oyuncusu Mike Weber ve Auburn Tigers çıkışlı Defensive Back oyuncusu Jordyn Peters‘ı feragat ederek gündeme gelmiş olan New York Giants, bununla birlikte; daha önce Tampa Bay Buccaneers kadrosunda forma giymiş olan & NC State Wolfpack çıkışlı 34 yaşındaki Guard oyuncusu Ted Larsen ile anlaşma imzaladı.
  • New Orleans Saints, kadroda forma giymekte olan; West Virginia Mountaineers çıkışlı 24 yaşındaki Cornerback oyuncusu Keith Washington Jr. ile Ohio State Buckeyes çıkışlı 26 yaşındaki Linebacker oyuncusu Quentin Poling‘i feragat etti.
  • 2019‘da profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana Chicago Bears kadrosunda forma giymekte olan & Colgate Raiders çıkışlı 24 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Thomas Ives feragat edildi.

NFL Gündem 13 Ağustos 2021 | Listelerdeki Değişimler

  • Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde yer almakta olan 27 yaşındaki Nose Tackle oyuncusu Eddie Goldman, takımı Chicago Bears tarafından listeden çıkartıldı.
  • Houston Texans kadrosunda forma giymekte olan; Ole Miss Rebels çıkışlı 27 yaşındaki 2x Pro Bowler Offensive Tackle oyuncusu Laremy Tunsil ve Alabama State Hornets çıkışlı 25 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Tytus Howard, Reserve/Covid-19 listesine yerleştirildi.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 11 Ağustos 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.