NFL Gündem 12 Şubat 2021

NFL Gündem 12 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 12 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Philadelphia Eagles Shane Steichen’ı Kadrosuna Kattı

Nick Sirianni‘nin önderliğinde yeni sezona hazırlanmakta olan Philadelphia Eagles; daha önce Los Angeles Chargers‘ta Offensive Coordinator pozisyonunda görev yapan Shane Steichen‘ı, yine aynı pozisyonda görev yapması üzerine kadrosuna kattı.

Stafford Ailesinden Detroit Eğitim Merkezi’ne 1 Milyon Dolar Bağış

Stafford ailesi, Matthew Stafford‘un Detroit Lions‘tan Los Angeles Rams‘e transferi çerçevesinde, Detroit Lions ve Detroit‘e bir hediye olması adına, Detroit Eğitim Merkezi’ne 1 milyon dolar bağışladı.

Houston Texans J.J. Watt’la Yollarını Ayırdı

4-12’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan Houston Texans; 10 sezondur aktif kadroda forma giyen ve 3 kez Defensive Player of the Year ödülünü elde etmiş olan Defensive End oyuncusu J.J. Wattı serbest bıraktı.

Pouncey Kardeşler Emekliye Ayrıldı

NFL‘e 1 sezon arayla girmiş olan Maurkice Pouncey ve Mike Pouncey kardeşler, sırasıyla 10 ve 9 sezonluk profesyonel futbol kariyerlerini sona erdirerek bugün, emekliye ayrıldılar.

Pittsburgh Steelers adına Center pozisyonunda forma giymiş olan Maurkice Pouncey geçtiğimiz sezonda 13 maçta forma giymişken, Los Angeles Chargers adına aynı pozisyonda forma giyen kardeşi Mike; 17 Eylül tarihinde ameliyat masasına yatmak üzere 2020 sezonuna veda etmişti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir