NFL Gündem 12 Haziran 2021

NFL Gündem 12 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 12 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 12 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Cornerback Oyuncusu Sam Beal Kendisine Yöneltilen Suçlamaları Kabul Etti

2018’de New York Giants‘la birlikte profesyonel futbol kariyerine başlangıç yapmasından bu yana Giants kadrosunda bulunmakta olan, Western Michigan Broncos çıkışlı 24 yaşındaki Cornerback oyuncusu Sam Beal, Haziran 2020’de yaşanan tutuklanma durumunda bulunan, 2 silah suçlamasını kabul etti. (4 Haziran 2020)

2 Haziran 2020 tarihinde; gizli silah taşımak, ateşli silahı uygunsuz şekilde kullanmak ve esrar bulundurmakla suçlanmış olması çerçevesinde aradan geçen 1 senelik zaman boyunca çeşitli süreçler yaşanmasının ve Covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği riskler çerçevesinde 2020 sezonunda forma giymemiş olan oyuncunun suçunu kabullenmesiyle yeni bir sürece dahil olan konu halen gündemdeki güncelliğini koruyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir