NFL Gündem 11 Mart 2021

NFL Gündem 11 Mart 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 11 Mart‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

New Orleans Saints, Janoris Jenkins’le Yollarını Ayırdı

Son günlerde oyuncu kadrosunda aktif değişiklikler yapmakta olan New Orleans Saints, dün 2 oyuncusunu serbest bırakmış olmasının yanı sıra bugün ise 16 Aralık 2019 tarihinde kadroya katılmış olan Cornerback oyuncusu Janoris Jenkins‘i serbest bıraktı.

Kadroda yapılan bu son güncelleme, New Orleans Saints’e 7 milyon dolarlık bir tasarruf sağladı.

Kansas City Chiefs, Eric Fisher ve Mitchell Schwartz’la Yollarını Ayırdı

31-9’luk bir skor çerçevesinde Super Bowl LV‘yi kaybederek sezonu kapatmış olan Kansas City Chiefs, aşil tendonunun yırtılması sebebiyle Super Bowl LV’de forma giyememiş olan Offensive Tackle oyuncusu Eric Fisher ile yaşadığı sırt sakatlığı nedeniyle 2020 regular-season’unda sadece 6 maçta forma giyebilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Mitchell Schwartz’ı serbest bıraktı.

Dallas Cowboys, Zack Martin, Tyron Smith ve La’el Collins’in Kontratlarını Yeniden Yapılandırdı

6-10’luk bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan Dallas Cowboys; Offensive Lineman pozisyonunda forma giymekte olan Zack Martin, Tyron Smith ve La’el Collins’in kontratlarını yeniden yapılandırdı.

Thomas Davis Emekliliği İçin Özel Bir Takım Elbise Giydi

Washington Football Team‘den isteği üzerine serbest bırakıldıktan sonra, Carolina Panthers‘le -11 Mart 2021- tarihinde bir günlük anlaşma imzalayarak NFL kariyerini sonlandıracağını dile getirmiş olan Thomas Davis, bugün emeklilik töreni için; arka kısmı bir Carolina Panthers forması şeklinde tasarlanmış ve Davis Sr #58 yazılarıyla süslenmiş olan takım elbisesini giyerek sahalara veda etti.

Bank of America Stadyumu merdivenlerinde yürürken forması tüm medyaya gündem olmuş olan Thomas Davis Sr’ın, 58 numaralı maskesi de dikkatlerden kaçmadı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir