NFL Gündem 10 Şubat 2021

NFL Gündem 10 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 10 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Washington Football Team Quarterback Taylor Heinicke ile Uzatma Anlaşması İmzaladı (NFL – AFC)

Washington Football Team; 8 Aralık 2020 tarihinde antrenman kadrosuna katılmış ve 11 gün sonra aktif kadroya yükseltilmiş olan Quarterback oyuncusu Taylor Heinicke ile 8,75 milyon dolar değerinde olan 2 yıl süreli bir uzatma anlaşması imzaladı.

Orlando Brown Jr. Baltimore Ravens’tan Transfer Olmak İstiyor (NFL – AFC)

Baltimore Ravens‘ın Offensive Tackle oyuncusu Orlando Brown Jr. kendisini “Left Tackle” pozisyonunda oynatacak bir takımın kadrosunda yer almak için transfer olmayı talep etti.

Houston Texans’ın Başkanı Jamey Rootes İstifa Etti (NFL – AFC)

Uzun süredir Houston Texans‘ta Başkanlık görevini üstlenmekte olan Jamey Rootes, artık zamanının geldiğini düşündüğünü ifade ederek Houston Texans’la yollarını ayırdı.

“İş açısından organizasyonun harika bir yerde olduğunu düşünüyorum. Harika bir liderlik ekibimiz var, bu zamanın farklı bir şey yapmak için doğru olduğunu düşündüm. Yeni bir şey yaratmak için yeni bir fırsat bulabilecek kadar gencim.

Terez Paylor Hayata Gözlerini Yumdu

NFL yazarlarından birisi olan Terez Paylor, salı günü erken saatlerde hayatını kaybetti.

37 yaşında beklenmedik bir şekilde hayata gözlerini yuman Paylor’un ölüm nedeninin belirtilmemesiyle birlikte, konu için ortaya konan gelişmeler her geçen dakika daha da farklılaşmaya devam ediyor.

New York Jets Leon Washington’u Kadrosuna Kattı (NFL – AFC)

2-14’lük bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatan New York Jets; 4 sezon boyunca Jets adına forma giymiş olan eski Running Back/Return Specialist oyuncusu Leon Washington‘ı Assistant Special Teams Coach pozisyonunda görev yapması adına kadrosuna kattı.

Denver Broncos A.J. Bouye ile Yollarını Ayırdı (NFL – AFC)

5-11’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatan Denver Broncos; 18 Mart 2020 tarihinde resmi olarak kadroya katılmış olan Cornerback oyuncusu A.J. Bouye’yi serbest bıraktı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir