NFL, 6 Asistan Koçun Sahaya Çıkmayacağını Açıkladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo BY Michael Tipton / CC-BY-SA

NFL ‘den Covid-19 protokollerine yönelik olarak 3 ayrı takım için yeni açıklama geldi.  

NFL Network’ten Tom Pelissero ve Mike Garafolo, geçtiğimiz saatler içerisinde, gelecek maçalara yönelik olarak yapmış oldukları raporlamalarda; Miami Dolphins’ten 4, Cincinnati Bengals ve Phialdelphia Eagles takımlarından 1’er tane olmak üzere toplamda 6 asistan koçun, NFL ve NFLPA tarafından ortak kararla belirlenen covid-19 protokolleri nedeniyle sezonun 10 haftasında sahada yer almayacağını duyurdu.  

Aynı zamanda yapılan raporlamalarda belirtilen takımlar neticesinde alınan kararların pazar günkü 3 maç için de geçerli olduğu ifade edildi.  

Takımlarla Birlikte Sahaya Çıkmayacak Olan Asistan Koçlar  
  • Los Angeles Chargers karşılaşmasında Miami Dolphins; Robby Brown (Quarterback), Marion Hobby (Defensive Line), Austin Clark  (Outside Linebackers), Kolby Smith (Kalite Kontrol)  
  • Pittsburgh Steelers karşılaşmasında Cincinnati Bengals;  Bob Bicknell (Wide Receiver)  
  • New York Giants karşılaşmasında Philadelphia Eagles;  Jeremiah Washburn (Defensive)  

Yukarıda belirtildiği üzere Pittsburgh Steelers karşılaşmasında  Wide Receiver asistan koçu Bob Bicknell’in sahada olmayacağını kendi açıklamalarıyla da bildirmiş olan Cincinnati Bengals; aynı zamanda  Bob Bicknell’in görevlerini bir diğer Wide Receiver asistan koçu olan Troy Walters’ın üstleneceğini de dile getirdi.  

Önceki makale2021 NFLPA Collegiate Bowl İptal Edildi
Sonraki makaleBen Roethlisberger Aktif Oyuncu Kadrosuna Alındı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here