New York Jets Takım Tesisine Veda Etti | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

New York Jets ‘ten kötü haber geldi. 

NFL Network’ten bugün yapılan covid-19 testlerine ilişkin olarak düzenlenen raporlamalarda; New York Jets’in Covid-19 salgını nedeniyle takım tesisine veda ederek sanal konferanslar yoluyla çalışmak üzere eve yollandığı bildirildi.  

Takım tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamalarda ise covid-19 testi pozitif çıkan oyuncunun durumunun doğrulanması için tekrardan covid-19 testi yaptıracağı dile getirildi. 

New York Jets, Tennessee Titans‘tan sonra covid-19 salgını nedeniyle takım tesisine veda eden 2. NFL takımı unvanının da sahibi oldu.

Önceki makaleVita Vea Sezona Erkenden Veda Etti
Sonraki makaleNFL Special Teams Player of the Week | 4. Hafta
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here