New York Jets Covid-19’dan Kurtulmuş Olabilir

New York Jets’te Covid-19’un etkisi fazla sürmedi. 

Dün yapılan bir açıklama ile bir oyuncusunun covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle çalışmalarına uzaktan devam etmek üzere takım tesisine veda ederek evlere çekilen New York Jets; taraftarlarına güzel haberi verdi. 

Takım yönetimi tarafından geçtiğimiz saatlerde yapılmış olan bir açıklama ile birlikte; bugün yapılan tüm covid-19 testlerinin (oyuncu + personel) negatif olduğu bildirildi.  

Ayrıca yapılan açıklamayla birlikte; covid-19 tehlikesi nedeniyle ertelenmesi olası olan Arizona Cardinals maçının (Pazar) da planlandığı gün oynanacağı ifade edildi.  

“Bu akşam; tüm oyuncular, antrenörler ve personel için Covid1-9 PCR testi sonucunu negatif aldık. Muhtemel pozitif bir Covid-19 testinin ardından herkesin sağlığını ve güvenliğini sağlamak için bu sabah tüm oyuncuları ve personeli eve gönderdik. Ayrıca oyuncu izolasyonu, testler ve temas takibi dahil olmak üzere NFL tarafından belirtilenen tüm zorunlu protokolleri başlattık. Şimdiye kadar yaptığımız gibi, koçlarımızın, oyuncularımızın, personelimizin ev topluluğumuzun menfaatine yönelik olarak en iyi şekilde; gerekli sağlık ve güvenlik protokollerini takip etmeye devam edeceğiz. Bu pazar Arizona Cardinals’e karşı oynayacağımız oyunu dört gözle bekliyoruz.”  

Konuyla İlgili Haber 

New York Jets Takım Tesisine Veda Etti | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

New York Jets Takım Tesisine Veda Etti

New York Jets ‘ten kötü haber geldi.  

NFL Network’ten bugün yapılan covid-19 testlerine ilişkin olarak düzenlenen raporlamalardaNew York Jets’in Covid-19 salgını nedeniyle takım tesisine veda ederek sanal konferanslar yoluyla çalışmak üzere eve yollandığı bildirildi.   

Takım tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamalarda ise covid-19 testi pozitif çıkan oyuncunun durumunun doğrulanması için tekrardan covid-19 testi yaptıracağı dile getirildi. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir