Patriots, Yarın Antrenmanlara Dönüş Yapabilir

New England Patriots; pazartesi ve salı günleri yapılan covid-19 testinin raporlamasını gerçekleştirdi.  

Takım yönetimi geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu açıklamada, pazartesi ve salı günleri yapılan covid-19 testlerinde gerek oyuncularda gerekse de takım personelinde yeni bir pozitif covid-19 vakasına rastlamadıklarını bildirdi.  

Takım yönetimi, yapılan covid-19 testlerinin raporlamasını gerçekleştirdikten sonra; covid-19 sebebiyle 3 kez kapatılan takım tesislerine yönelik dönüş rotalarını da dile getirdi.  

Yapılan açıklamada her şeyin beklendiği gibi gitmesi durumuna çarşamba (yarın) günü takım antrenmanlarına dönüş yapılabileceği ifade edildi.  

Pazar akşamı Las Vegas Raiders ile karşılaşmış olan ve covid-19 konusunda da en az Patriots kadar tehlikede olan Kansas City Chiefs’de bugün gerçekleştirilen covid-19 testlerinde yeni vakalara rastlamadıklarının altını çizdi.  

Son 2 gündür pozitif covid-19 vakası bildirmeyen New England Patriots’un kısa süre içerisinde takım antrenmanlarına ve takım tesisine geri dönüş yapması bekleniyor.  

Konuyla İlgili Haber 

Patriots ve Titans’ta Covid-19’un Arkası Kesilmiyor

Denver Broncos - New England Patriots Karşılaşması Covid-19 Sebebiyle Ertelendi | Korumalı Futbol Türkiye
Denver Broncos Photo By Jeffrey Beall / CC-BY-SA New England Patriots Photo By SAB0TEUR / CC-BY-SA Front Layer NFL Wallpaper Photo By Michael Tipton / CC-BY-SA

New England Patriots ve Tennessee Titans, şu anda sezondaki rakiplerinden çok daha güçlü bir rakiple baş etmek zorunda.   

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; her günkü gibi bugün de lig genelinde yapılan covid-19 testlerinde; New England Patriots ve Tennessee Titans’ta yeni covid-19 vakalarına rastladıklarını bildirdi. 

Yapılan açıklamada, gizlilik ilkesi doğrultusunda kimin veya kimlerin covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilmezken covid-19’un lig içerisinde yayılım hızının artması ve sezonda bazı aksaklıkların yaşanma olasılığı da kaçınılmaz olmaya başladı. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir