New England Patriots Takım Tesisine Veda Etti | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By SAB0TEUR / CC-BY-SA

NFL’den New England Patriots hayranlarını üzecek bir haber geldi.  

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; geçtiğimiz haftanın sonlarında doğru yaptığı açıklamada covid-19’un teşkil ettiği risklerden korunmak ve takım çalışmalarını potansiyel seviyede gerçekleştirmek amacıyla en az bir round daha covid-19 testi yapılana kadar sanal konferanslar yoluyla uzaktan çalışacaklarını ifade eden New England Patriots’un takım tesisinin covid-19 sebebiyle tekrardan kapatıldığını bildirdi.  

Yapılan bu açıklama doğrultusunda New England Patriots’un takım tesisi 10 gün içerisinde toplamda 3 kez kapatılmış oldu. (tesis, daha önce yapılan testlerde; Quarterback oyuncusu Cam Newton ile Cornerback oyuncusu  Stephon Gilmore’un covid-19 testinin pozitif çıkması sebebiyle kapatılmıştı.) 

Yapılan açıklamayla birlikte takım tesisinin kapatılmasının sebebini pozitif covid-19 testleri olarak açıklayan NFL, aynı zamanda covid-19 testi pozitif çıkan kişinin “takım oyuncusu” olduğunu dile getirse de oyuncunun kim olduğuna yönelik bir detayı belirtmedi.  

Bugün oynanması planlanan Denver Broncos – New England Patriots maçının, Patriots cephesindeki covid-19 vakaları sebebiyle ertelenmesi beklenmekte.  

Konuyla İlgili Haber 

Stephon Gilmore Covid-19’a Yakalandı  

Stephon Gilmore Covid-19'a Yakalandı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA Stephon Gilmore Photo By BenPhotos / CC-BY-SA

Pazar gecesi ve pazartesi günü yapılan covid-19 testlerinde pozitif vakaya rastlamadıklarını açıklayan New England Patriots, ne yazık ki; covid-19’dan tam olarak kurtulamadı.    

Takım, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklamada; 11 Eylül tarihinde maaşına 5 milyon dolar zam yaptıkları Cornerback  oyuncusu Stephon Gilmore‘un covid-19 testinin pozitif olduğunu bildirdi.    

Önceki makaleLe’Veon Bell Aktif Oyuncu Listesine Dahil Edildi
Sonraki makaleBroncos – Patriots Maçı Ertelendi
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here