New England Patriots, Kansas’a Gidiyor!

Ertelenen New England Patriots – Kansas City Chiefs maçı için iyi haber geldi. 

New England Patriots, bugün öğleden sonra erken saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; dün gece ve bugün yapılan Covid-19 testlerinde pozitif vakaya rastlamadıklarını ve Kansas’a doğru yola çıkacaklarını bildirdi.  

Takım yönetimi yapmış olduğu açıklamada, covid-19 konusunda temkinli olmak amacıyla; Covid-19 testi pozitif çıkmış olan Quarterback Cam Newton’la temas halinde bulunmuş olan oyuncular için ayrı bir uçak kullanmayı planladıklarını da ifade etti.  

NFL Network tarafından Kansas City Chiefs’in yaptığı covid-19 testlerine yönelik olarak yapılan bildirilerde ise; Kansas City Chiefs’in dün gece yaptığı testlerde herhangi bir pozitif vakaya rastlanmadığı ifade edildi.  

Tıpkı dün söylediğimiz üzere; New England Patriots’un, Covid-19 testi pozitif çıkan Quarterback oyuncusu Cam Newton, Patriots – Chiefs maçının maç kadrosuna dahil edilmedi.  

Konuyla İlgili Haber 

Patriots – Chiefs Maçı Pazartesiye Ertelenebilir 

New England Patriots - Kansas City Chiefs Maçı Covid-19 Sebebiyle Ertelendi | Korumalı Futbol Türkiye
Photo BY Michael Tipton / CC-BY-SA

 
NFL’den, dün covid-19’dan dolayı ertelenen New England Patriots – Kansas City Chiefs maçına ilişkin ikinci açıklama geldi.   

Geçtiğimiz saatler içerisinde yapılmış olan ve NFL Network’ten Ian Rapoport  ile Tom Pelissero tarafından bildirilen açıklamada; Covid-19 sebebiyle ertelenmiş olan New England Patriots–Kansas City Chiefs maçının pazartesi günü oynanma ihtimalinin olduğu bildirildi.   

Yapılan açıklamalarda oyunun pazartesi günü oynanma ihtimalinin; yapılan son covid-19 testlerine bağlı olduğunun da altı çizildi.   

New England Patriots’un QB oyuncusu Cam Newton ve Kansas City Chiefs’in antrenman kadrosu QB oyuncusu Jordan Ta’amu’nun Covid-19 testlerinin pozitif çıkmasıyla beraber Reserve / Covid-19 listesine yerleştirilmiş olan bu oyunculardan Cam Newton, 4. hafta eşleşmelerine de dahil edilmedi.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir