New England Patriots, Son Yapılan Testlerde Vaka Bildirmedi | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Takımın Cornerback oyuncusu Stephon Gilmore’un covid-19 testinin pozitif çıkmasından sonra takım içerisinde tekrardan endişe artışı yaşanan covid-19 vakalarına ilişkin olarak, New England Patriots yönetiminden güzel haberler gelmeye başladı. 

New England Patriots yönetimi, geçtiğimiz saatlerde yapmış oldukları covid-19 raporlamalarında; dün ve bugün yapılan covid-19 testlerinde pozitif bir vakaya rastlamadıklarını bildirdi.  

Takım yönetimi; covid-19’un teşkil ettiği risklerden korunmak ve takım çalışmalarını potansiyel seviyede gerçekleştirmek amacıyla en az bir  round daha covid-19 testi yapılana kadar sanal konferanslar yoluyla uzaktan çalışacaklarının da altını çizdi.  

Takımın baş koçu Bill Belichick, tüm kadro olarak uzaktan çalışmalarına ve takım tesislerinin kapatılmasına ilişkin olarak yapmış olduğu açıklamada;  

“Ekibimizin sağlığı ve güvenliği için tesisi kapatma kararı aldır. Bu her zaman 1. önceliktir. Denver Broncos için hazırlıklarımıza sanal konferanslarla devam ettik ve bu durumu gün be gün ele alacağız. Herkesin geri dönmesinin güvenli olduğu hissettiğimizde o zaman bunu yapacağız.” 

Konuyla İlgili Haber 

Stephon Gilmore Covid-19’a Yakalandı 

Stephon Gilmore Covid-19'a Yakalandı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA Stephon Gilmore Photo By BenPhotos / CC-BY-SA

Pazar gecesi ve pazartesi günü yapılan covid-19 testlerinde pozitif vakaya rastlamadıklarını açıklayan New England Patriots, ne yazık ki; covid-19’dan tam olarak kurtulamadı.   

Takım, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir açıklamada; 11 Eylül tarihinde maaşına 5 milyon dolar zam yaptıkları Cornerback oyuncusu  Stephon Gilmore‘un covid-19 testinin pozitif olduğunu bildirdi.   

Önceki makaleLamar Jackson Sakatlığı Nedeniyle Antrenmana Katılamadı
Sonraki makaleAJ Terrell, Aktif Oyuncu Kadrosuna Dahil Edildi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here