Alouettes David Foucault ile Anlaşma İmzaladı

Montreal Alouettes Offensive Guard David Foucault ile Anlaşmaya Vardı

Montreal Alouettes; daha önce BC Lions ve Carolina Panthers adına forma giymiş olan Offensive Lineman oyuncusu David Foucault ile anlaşmaya vardı.

David Foucault – Kariyer ve İstatistikler

2014 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış; 2014 CFL Draft‘ının ise 1. round ve 5. sırasından Montreqal Alouettes tarafından seçilmiş olan Offensive Lineman oyuncusu Foucault; daha sonra Carolina Panthers ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 1’i NFL’de, 1’i de CFL’de olmak üzere 2 takım -Carolina Panthers, BC Lions- adına sahaya çıkmış olan Offensive Lineman oyuncusu Foucault, 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

CFL

  • 1 Solo Tackle
  • 2 Def

İstatistiklerini elde etti ve ayrıca NFL regular-season’unda 5; CFL regular-season’da da 51 maç olmak üzere 56 maçta forma giydi.

Offensive Guard oyuncusu David Foucault; 2 takımın kadrosunda yer aldığı ve 4’ü aktif (sahada) geçmiş olan 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yer almış olduğu bu 56 maçın 46’sında başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Offensive Lineman oyuncusu Foucault; şu anda Montreal Alouettes kadrosunda yer alarak profesyonel futbol kariyerine devam etmektedir.

Montreal Alouettes’te Daha Önce

Montreal Alouettes B.J. Cunningham’la Uzatma Anlaşması İmzaladı

Montreal Alouettes; 5 sezondur aktif kadroda forma giyen Wide Receiver oyuncusu BJ Cunningham ile uzatma anlaşması imzaladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir