Mohamed Sanu Hızla İyileşiyor | Korumalı Futbol Türkiye
(Photo by Fred Kfoury III/Icon Sportswire via Getty Images)

Mohamed Sanu yakın bir zamanda sahalara dönecek.

Geçtiğimiz sezonun 2. yarısında Atlanta Falcons’tan New England Patriots’a transfer olan Mohammed Sanu, sezonun ikinci yarısından sonra ameliyat olmuştu. 

Ayak bileği sakatlığından dolayı ameliyat olarak uzun süreli bir rehabilitasyon süreci içerisine giren Mohamed Sanu’nun antrenörü Hilton Alexander; bugün yaptığı bir açıklamada Mohamed Sanu’nun rehabilitasyon süreci hakkında konuştu.  

Hilton AlexanderESPN’den Mike Reiss aracılığıyla yaptığı açıklamada Mohamed Sanu hakkında şu sözleri dile getirdi.  

“Bu karşılaşabileceğiniz en kötü yaralanmalardan biri ve iyileşmesi çok zaman alıyor. O bir alıcı olduğu için onun kesme yeteneği en büyük varlıklarımızdan biridir.”  

“Sana onun ameliyattan önce olduğundan daha hızlı, daha yalın ve çok daha iyi bir durumda olduğunu söyleyebilirim. Herhangi bir doktorun bu noktada yapacağı tahminlerden çok çok önde.”  

Mohamed Sanu Hızla İyileşiyor | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

Oyuncunun rehabilitasyon süreci hakkında konuşan Hilton Alexander; aynı zamanda Mohamed Sanu’nun geçtiğimiz haftadan itibaren tepelere koşmaya başladığına ve yavaş yavaş patlayıcı antrenmanlar yapmaya başladığını da dile getirdi.  

Cincinnatti Bengals ve Atlanta Falcons’da elinden gelenin en iyisini yapabileceği bir konumda değildi ve bunu herkes biliyor. New England Patriots taraftarlarının  Mohamed Sanu’nun potansiyelini göremediğini biliyorum.”  

“İspatlaması gereken bir şeyleri varmış gibi antrenman yapıyor. Sanki ulusal futbol liginde 1. yılı ve ismini duyurarak kendisini kanıtlaması gerekiyormuş gibi.”  

Yaptığı açıklamalar doğrultusunda Mohammed Sanu’nun rehabilitasyon sürecini değerlendiren ve New England Patriots taraftarlarının akıllarındaki soru işaretlerini gideren Hilton Alexander; Mohamed Sanu’nun bu sene oldukça iyi bir şekilde performans göstereceğini de dile getirerek sözlerini sonlandırdı.  

Önceki makaleAdrian Peterson, Ligde 4 Sene Daha Kalmayı Umuyor
Sonraki makaleArthur Blank Yardım Faaliyetlerine Devam Ediyor
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here