Mitchell Trubisky: Bears’ı Hala Takımım Gibi Hissediyorum

Chicago Bears hala Mitchell Trubisky için oldukça önem arz ediyor.  

Geçtiğimiz ayın başında Mitchell Trubisky’nin 5. yıl seçeneği, tıpkı 2017 NFL Draft’ında Chicago Bears tarafından seçilen diğer 4 oyuncu gibi reddedilmişti. 

Ancak her ne kadar 5. yıl seçeneği reddedilmiş olsa da Mitchell Trubisky, yapmış olduğu açıklamalar ile Chicago Bears’ı ne kadar benimsediğini vurguladı.  

Trubisky bugün yaptığı açıklamalarda;  

“Benim için ilginçti ancak içinde bulunduğumuz iş bu. Oldukça sinirlenmiştim ancak geçen sene sezonumuz sona erdikten bu yana motive oldum. Geçtiğimiz sezon istediğimiz şekilde gitmemişti ancak ben bu yıl için heyecanlıyım ve iyi bir rekabet olacak gibi hissediyorum. Foles için de oldukça çılgın bir sezon oldu, birbirimizi bu sezonda zorlayacağımızı biliyorum.” 

“Ancak Chicago Bears’ın hala benim takımım olduğunu hissediyorum. O adamlarla beraber sahaya çıkıp Chicago Bears’ın bu sezonda kazanması için offseason da ne kadar çalıştığımızı göstermek için oldukça heyecanlıyım.”  

Nick Foles, Mitch Trubisky Hangisi Bears İçin QB1 Olacak?
For Nick Foles Photo Copyrights : Reinhold Matay-USA TODAY Sports Photo Taken From IPTC Photo Metadata
For Mitchell Trubisky Photo: We Couldn’t find any owner for copyrights, if this photo belongs to you,
please contact with us.

“Bunlar benim adamlarım, takım arkadaşlarım, son iki yılda burada süper güçlü ilişkiler kurdum ve günün sonunda olay saha performansına da geliyor.”  

“Geçen sezonda oynadığım oyunun ve yaptığım şeylerin her ne kadar bunu hak etmediğini hissetsem de buna o kadar da şaşırmıyorum. (5. Yıl seçeneğinin reddedilmesi üzerine). 

“Bu sezonda Chicago Bears’ın kazanmasına yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım.”  

2020 Sezonunun başlamasına aylar kalmışken akıllarda Chicago Bears çerçevesinde tek bir soru yer alıyor; Nick Foles ve Mitchell Trubisky, hangisi Chicago Bears İçin QB1 konumunda olacak? 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir