Minnesota Vikings, Yarın Tesisine Dönecek | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Chad Davis /CC-BY-SA

27 Eylül’de yapılan Minnesota Vikings ve Tennessee Titans karşılaşmasının etkileri hala sürüyor.  

Gerçekleşen maç sonrasında ortaya çıkan covid-19 endişesi ile ilgili olarak yapılan testlerde Tennessee Titans’ın 4 oyuncusu ve 5 takım personelinin covid-19 testinin pozitif olduğu zaten açıklanmıştı.  

Yapılan testler sonucunda ise covid-19 vakasının ortaya çıkmamış olduğu Minnesota Vikings cephesinden konuyla ilgili bir açıklama geldi. 

Geçtiğimiz saatler içerisinde takımın genel müdürü Rick Spielman ile Sports Medicine/Head Athletic Trainer Eric Sugarman tarafından yapılan açıklamada; Vikings takımının covid-19 testlerinin negatif çıktığını, takımın temiz olduğunu doğrulandı ve takımın perşembe günü (yarın) tekrardan takım tesisine döneceği bildirildi.  

Minnesota Vikings Sports Medicine/Head Athletic Trainer Eric Sugarman, takımın Genel Müdürü Rick Spielman ile birlikte yaptıkları bu bildiriyi şu sözler ışığında dile getirdi; 

“Ekip olarak yarın çok gelişmiş protokollerle birlikte tesise döneceğiz.” 

Konuyla İlgili Daha Fazla Haber 

4 Tennessee Titans Oyuncusunun Covid-19 Testi Pozitif  

4 Tennessee Titans Oyuncusunun Covid-19 Testi Pozitif | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

Minnesota Vikings ve Tennessee Titans maçı için yapılan son covid-19 testi elemelerinde Tennessee Titans, testi geçemedi.   

Yapılan açıklamalarda; Tennessee Titans oyuncularından 4’ünün covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilirken, Vikings oyuncularının arasında covid-19 testi pozitif çıkan olmadı.   

Ayrıca Titans kadrosunda 5 personelin de covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilirken Vikings cephesindeki durum gene aynı olarak takımda, Covid-19 testi pozitif çıkan hiç kimse olmadı.   

Önceki makaleNFL Offensive Player of the Week | 3. Hafta
Sonraki makaleNFL Defensive Player of the Week | 3. Hafta
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here