Mike Tomlin, Steelers Oyuncularının Protestolarını Destekliyor | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights: Charles LeClaire-USA TODAY Sports This Photo Taken From IPTC Photo Metadata

Mike Tomlin, oyuncularının arkasında.  

Pitsburhg Steelers baş koçu Mike TomlinPitsburgh Steelers resmî web sitesi aracılığıyla sosyal adaletsizlik ve sosyal adaletsizlik protestoları hakkında değerlendirmelerde bulundu.  

TomlinPitsburgh Steelers oyuncularının ırksal adaletsizlik karşısındaki protestolarını desteklediğini açıkladı. 

“Organizasyon ve personel ekibi olarak enerjilerimizi; oyuncularımızı ve onların isteklerine ve söylemek istedikleri şeylere destek oluşturmak yönünde odakladık. Devam etmekte olan sorunlar çerçevesinde oyuncularımızın sahip oldukları platformları ve bu platformları en iyi şekilde nasıl kullanacakları hakkında konuşarak çok zaman geçirdik.” 

“Kararımız ve içerisinde bulunduğumuz konum basit ister açıklama olarak ister eylem olarak onların bu konudaki çabalarını destekleyeceğiz.”   

James Harrison: Mike Tomlin 2010'dan sonra bana bir zarf verdi

“Konumumu biliyorsun, bunu daha önce de ifade ettim. Özellikle de uzun vadeli etkinin daha iyi olacağını belirttim.”

“Bu protestolara olumlu bir şekilde katılma arzusu olanlar, Pitsburgh  Steelers organizasyonu ve koç personel tarafından desteklenecekler. Tek istediğimiz şey, ne söylerlerse söylesinler veya ne yaparlarsa yapsınlar; sadece bunu düşünceli bir şekilde yapmalarıdır.”  

Sosyal adaletsizlik konusundaki görüşlerini dile getiren Tomlin, daha sonra da takımda Covid-19 testinin pozitif çıktığı oyuncular olduğunu da belirtti.  

“İki adet pozitif covid-19 testimiz oldu. Tesisimizde bulunmayan oyuncularımız uygun protokollerden geçtiler ve işe geri döndüler.”  

NFL’in en uzun süreli baş antrenörlerinden ve aynı zamanda ligin 4 azınlık baş antrenörlerinden biri konumunda olan Tomlin; Pitsburgh Steelers oyuncularının protestolarını destekleyeceği konusunda kararlı açıklamalarını ifade etmesinin yanı sıra; bu protestoların saygılı bir şekilde yapılmasının gerektiğini de söyleyerek bu ifadesinin altını çizdi. 

Önceki makaleSheila Ford Hamp, Colin Kaepernick’i Destekliyor
Sonraki makaleBen Roethlisberger, Bağımlılıklarından Kurtuldu
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here