Mike Pouncey Tüm Sezonu Kaçıracak

Mike Pouncey, sezona erkenden veda etti. 

Los Angeles Chargers, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; takımın tecrübeli Center oyuncusu Mike Pouncey kalça sakatlığından dolayı ameliyat olması gerektiği ve bütün bir sezonu kaçıracağını duyurdu.

Los Angeles Chargers’ın Genel Müdürü Tom Telesco, konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada şu sözleri ifade etti;  

“Pro Bowl yetenği olmasının üstünde, o nihai kaptan, takım arkadaşı ve rakip. Oldukça basit bir şekilde; o şimdiye kadar çevresinde bulunduğum en iyi liderlerden biri. Mike, şu anda soyunma odamızda sahip olduğumuz kültürü ve standardı oluşturmada önemli bir rol oynadı ve özellikle ekibimizin genç üyeleri için muazzam bir örnek teşkil ediyor. Sezon boyunca takımda kalacağı için mutluyum ve hepimiz Mike’a başarılı bir prosedür ile hızlı iyileşme diliyoruz.”  

Mike Pouncey – Kariyer ve İstatistikler 

2011 NFL Draft’ın 1. round ve 15. Sırasından Miami Dolphins tarafından seçilmiş olan Center oyuncusu PounceyDraft dönemi sonrasında Miami Dolphins ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Bu zamana kadar Miami Dolphins ile Los Angeles Chargers adına sahaya çıkan Center oyuncusu Pouncey, toplamdaki 9 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 4 Times Fumbled 
  • 2 Fumbles Recovered 
  • -35 Yards Recovered Fumbles Were Returned 

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra;  

  • 2011 NFL All-Rookie Team 
  • 4x Pro Bowl (2013, 2014, 2015, 2018)  

Ödüllerini de elde etti ve toplamda 114 maçta yer aldı. 

9 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 114 maçta yer almış olan Center oyuncusu Mike Pouncey; bu 114 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir