Mike Pouncey Sahalara Geri Mi Dönüyor?

Los Angeles Chargers, Mike Pouncey için hala rehabilitasyon sürecini sürdürdüğü ancak antrenmanlara yavaş yavaş döneceğini açıkladı.

2011 yılının NFL Draftında Miami Dolphins tarafından 1. round 15. sıradan seçilen oyuncu, yaklaşık 6 sezonunu burada geçirdikten sonra kendi isteği üzerine takım tarafından serbest bırakılarak 3 gün sora Los Angeles Chargers ile anlaşma imzalamıştı.

Mike Pouncey, 2019 sezonunun 5. haftasında Denver Broncos‘a karşı oynadıkları bir maçta boynundan sakatlanmıştı. O tarihten beri tedavi sürecinde olan Pouncey, Los Angeles Chargers’taki kariyerininin ikinci sezonundaydı ve sezondan geri kalan 12 maçı kaçırmıştı.

NFL Network tarafından Mike Pouncey hakkında yapılan açıklamalarda oyuncunun halen fizik tedavi süreci içerisinde olduğu ancak normal antrenmanlarına kademeli olarak başlayabileceği bildirildi.

Kademeli bir şekilde antrenmanlarına başlayacak olan oyuncunun ilerleyen zamanlar içerisinde sakatlığının antrenmanlarına nasıl etki edeceği ve performansını nasıl şekillendirebileceği denetlenecek.

19 Mart 2018 tarihinde Los Angeles Chargers ile 15 milyon dolar değerinde 2 senelik bir anlaşma imzalayan Pouncey, gösterdiği başarılar nedeniyle 3 Nisan 2019 tarihinde 9 milyon dolar değerinde bir senelik uzatma ile takımla arasındaki bağlarını güçlendirmişti.

Şu anda Los Angeles Chargers‘taki tüm gözler Mike Pouncey‘in üzerinde, oyuncunun ne zaman iyileşeceği ve sahalarda yerini alacağı ise merak konusu.

Kendisinin en kısa zamanda iyileşerek terardan sahalara dönmesini temenni ediyoruz.

Bu sezonun NFL Maç Takvimi hakkındaki yorumlarımız ve düşüncelerimizi paylaşarak sezonu değerlendirdiğimiz yazımıza göz atmayı unutmayın. Gelişmeler doğrutlusunda sizleri bilgilendireceğiz, Takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here