Michael Thomas Tekrardan Receptions Rekorunu Kırabilir Mi? | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Erik Drost /CC-BY

Michael Thomas, geçtiğimiz sezonda kırmış olduğu receptions rekorunu tekrardan kırabileceği konusunda iddialı!  

New Orleans Saints’in Wide Receiver oyuncusu Michael Thomas, bugün; New Orleans  Saints’in resmi web sitesinden John DeShazier aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada; geçtiğimiz sezonda kırmış olduğu receptions rekorunu tekrardan kırabileceğini iddia etti.  

“Evet, sanırım tekrar kırabilirim. Bu sadece benim yaptığım şey. Bu pozisyondayken; yüksek hedefler belirledim. Ve bu hedefleri; futbol maçları kazanarak ve etrafımdaki insanlara yardım ederek başarmaya çalışıyorum. Sanki sizi tutan / motive eden bir şey gibi. Bilirsiniz; Daha sezonun başındayken hedeflerimiz var ve tüm yıl boyunca onları kovalıyorsunuz. Kafamın içinde çok fazla pass bırakmadığım için alacağımı hissediyorum. Söz konusu bu olduğunda sadece tutarlı olmam ve daha fazla tutarlı olmam ve fırsatlardan yararlanmam gerekiyordu.” 

Michael Thomas Tekrardan Receptions Rekorunu Kırabilir Mi? | Korumalı Futbol Türkiye

“Ne zaman oldukça tecrübeli ve sizden daha fazla şampiyonluk oyunlarında oynamış ve aynı pozisyonda daha fazla oyun kazanmış biriyle oynama şansı bulsanız; her zaman heyecanlanırsınız.” 

 “Bir wide receiver olarak, coverage’ı serbest bırakmak istersiniz. Her zaman savunmanın “adama” ya da başka bir şeye gitmesini istersiniz. Sadece ne yapacaklarını anlamanız gerekir. Anladığınızda, başka bir silahı başka bir tarafa koyabilirsiniz. Bu da offense’in bir bütün olarak başarabileceği şeyler için olayı daha heyecanlı hale getirir. Bu sadece basit matematik.  

 Michael Thomas – Akıllardaki Tek Soru  

2016 NFL Sezonunda 92, 2017 NFL Sezonunda 104, 2018 NFL sezonunda 125 ve 2019 NFL Sezonunda 149 Receptions istatistiklerini elde etmiş olan;Michael Thomas; 2020 sezonunda eski receptions rekorunu tekrardan kırabilecek mi?  

Önceki makaleDoug Pederson Virüs Kaptı
Sonraki makaleDwayne Johnson, XFL’in Yeni Sahibi Oldu!
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here