Michael Thomas Tekrardan Receptions Rekorunu Kırabilir Mi? | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Erik Drost /CC-BY

Michael Thomas, geçtiğimiz sezonda kırmış olduğu receptions rekorunu tekrardan kırabileceği konusunda iddialı!  

New Orleans Saints’in Wide Receiver oyuncusu Michael Thomas, bugün; New Orleans  Saints’in resmi web sitesinden John DeShazier aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada; geçtiğimiz sezonda kırmış olduğu receptions rekorunu tekrardan kırabileceğini iddia etti.  

“Evet, sanırım tekrar kırabilirim. Bu sadece benim yaptığım şey. Bu pozisyondayken; yüksek hedefler belirledim. Ve bu hedefleri; futbol maçları kazanarak ve etrafımdaki insanlara yardım ederek başarmaya çalışıyorum. Sanki sizi tutan / motive eden bir şey gibi. Bilirsiniz; Daha sezonun başındayken hedeflerimiz var ve tüm yıl boyunca onları kovalıyorsunuz. Kafamın içinde çok fazla pass bırakmadığım için alacağımı hissediyorum. Söz konusu bu olduğunda sadece tutarlı olmam ve daha fazla tutarlı olmam ve fırsatlardan yararlanmam gerekiyordu.” 

Michael Thomas Tekrardan Receptions Rekorunu Kırabilir Mi? | Korumalı Futbol Türkiye

“Ne zaman oldukça tecrübeli ve sizden daha fazla şampiyonluk oyunlarında oynamış ve aynı pozisyonda daha fazla oyun kazanmış biriyle oynama şansı bulsanız; her zaman heyecanlanırsınız.” 

 “Bir wide receiver olarak, coverage’ı serbest bırakmak istersiniz. Her zaman savunmanın “adama” ya da başka bir şeye gitmesini istersiniz. Sadece ne yapacaklarını anlamanız gerekir. Anladığınızda, başka bir silahı başka bir tarafa koyabilirsiniz. Bu da offense’in bir bütün olarak başarabileceği şeyler için olayı daha heyecanlı hale getirir. Bu sadece basit matematik.  

 Michael Thomas – Akıllardaki Tek Soru  

2016 NFL Sezonunda 92, 2017 NFL Sezonunda 104, 2018 NFL sezonunda 125 ve 2019 NFL Sezonunda 149 Receptions istatistiklerini elde etmiş olan;Michael Thomas; 2020 sezonunda eski receptions rekorunu tekrardan kırabilecek mi?  

Önceki makaleDoug Pederson Virüs Kaptı
Sonraki makaleDwayne Johnson, XFL’in Yeni Sahibi Oldu!
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here