Michael Thomas Tekrardan Receptions Rekorunu Kırabilir Mi?

Michael Thomas, geçtiğimiz sezonda kırmış olduğu receptions rekorunu tekrardan kırabileceği konusunda iddialı!  

New Orleans Saints’in Wide Receiver oyuncusu Michael Thomas, bugün; New Orleans  Saints’in resmi web sitesinden John DeShazier aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada; geçtiğimiz sezonda kırmış olduğu receptions rekorunu tekrardan kırabileceğini iddia etti.  

“Evet, sanırım tekrar kırabilirim. Bu sadece benim yaptığım şey. Bu pozisyondayken; yüksek hedefler belirledim. Ve bu hedefleri; futbol maçları kazanarak ve etrafımdaki insanlara yardım ederek başarmaya çalışıyorum. Sanki sizi tutan / motive eden bir şey gibi. Bilirsiniz; Daha sezonun başındayken hedeflerimiz var ve tüm yıl boyunca onları kovalıyorsunuz. Kafamın içinde çok fazla pass bırakmadığım için alacağımı hissediyorum. Söz konusu bu olduğunda sadece tutarlı olmam ve daha fazla tutarlı olmam ve fırsatlardan yararlanmam gerekiyordu.” 

“Ne zaman oldukça tecrübeli ve sizden daha fazla şampiyonluk oyunlarında oynamış ve aynı pozisyonda daha fazla oyun kazanmış biriyle oynama şansı bulsanız; her zaman heyecanlanırsınız.” 

 “Bir wide receiver olarak, coverage’ı serbest bırakmak istersiniz. Her zaman savunmanın “adama” ya da başka bir şeye gitmesini istersiniz. Sadece ne yapacaklarını anlamanız gerekir. Anladığınızda, başka bir silahı başka bir tarafa koyabilirsiniz. Bu da offense’in bir bütün olarak başarabileceği şeyler için olayı daha heyecanlı hale getirir. Bu sadece basit matematik.  

 Michael Thomas – Akıllardaki Tek Soru  

2016 NFL Sezonunda 92, 2017 NFL Sezonunda 104, 2018 NFL sezonunda 125 ve 2019 NFL Sezonunda 149 Receptions istatistiklerini elde etmiş olan;Michael Thomas; 2020 sezonunda eski receptions rekorunu tekrardan kırabilecek mi?  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir