Miami Dolphins, Kanser Araştırmalarına $75 Milyon Bağışlıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Miami Dolphins, Kanser Araştırmalarına $75 Milyon Bağışlıyor | Korumalı Futbol Türkiye

Miami Dolphins, kanser araştırmalarına destek veriyor!  

5-3’lük skorla birlikte sezona devam eden Miami Dolphins, yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; kansere yardım eli uzattıklarını ve  Sylvester Comprehensive Cancer Center’da gerçekleştirilen kanser araştırmalarına 75 milyon dolar bağış yaptıklarını duyurdu.  

“Ülkemizin ekonomik ve tıbbi zorluklarla karşı karşıya olduğu bu zamanda, kanserden etkilenenler de dahil olmak üzere Güney Florida toplumunun sağlığı ve refahı, toplum çabalarımızın odak noktası olmaya devam ediyor.  Sylester Comprehensive Cancer’deki üst düzey araştırma ve hasta bakımından ilham almaya devam ediyor ve desteğimizi büyütmekten gurur duyuyoruz.” 

Yapmış olduğu bu faaliyete Dolphins Challenge Cancer adını veren kulüp; 2010 yılından bu yana Sylvester Comprehensive Cancer Center için 39 milyon dolardan fazla para topladıklarını da dile getirmeyi unutmadı.  

Önceki makaleTakkarist McKinley Feragat Edildi
Sonraki makaleOdell Beckham Jr. Başarılı Bir Ameliyat Geçirdi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here