Miami Dolphins, İç Sahada 13.000 Taraftar Ağırlayacak | Korumalı Futbol Türkiye

Yeni sezonda iç saha maçlarına taraftarları ağırlayacak olan takımlardan biri de Miami Dolphins oldu.  

Miami Dolphins, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; yeni sezonun 2. haftasında (20 Eylül) Buffalo Bills ile Hard Rock Stadyumu’nda gerçekleştirecekleri karşılaşmada taraftarları, limitli sayıda ağırlayacaklarını duyurdu. 

Miami Dolphins yönetimi, yapmış olduğu açıklama ile, aldıkları kararın neticesi olarak Hard Rock Stadyumu’na alınacak olan limitli taraftar sayısının 13.000 kişi olarak belirlendiğini ifade etti.

Yapılan açıklamayla birlikte, aynı zamanda sezonluk bilet sahiplerinin; bilet satın alma süreci içerisinde birinci önceliğe sahip olacağı, ayrıca sezonluk bilet sahibi olan şahısların; 2020 sezonu için yaptıkları ödemelerini 2021’e çevirebileceği ifade edildi.  

Miami Dolphins, İç Sahada 13.000 Taraftar Ağırlayacak | Korumalı Futbol Türkiye
Photo BY VJPannozzo /CC-BY-SA

Miami Dolphins CEO’su ve aynı zamanda Başkan Yardımcısı  Tom Garfinkel, takım yönetiminin aldığı kararı, geçtiğimiz saatlerde yaptığı açıklamada şu sözler ile ifade etti;  

“Mart’ta sosyal açıdan uzak olacak bir stadyumun nasıl gözükebileceğini keşfetmek için bu sürece başladığımızda; herkesin sağlığı ve güvenliğini birinci önceliğimiz yaptık. Eğer güvenli yapamadığımızı hissetseydik açıkça, taraftarlarımız olmazdı. Seçilmiş yetkililerimizin güvenli bir ortam yaratmak için ortaya koyduğu titizlikten dolayı şu anda 13.000 kapasiteli bir stadyumla ilerlemeye karar vermelerinden dolayı mutluyuz.” 

Yeni Sezonda Süreli / Süresiz Olarak Taraftarları Kabul Etmeyecek Olan Takımlar    

  • Washington Football Team   
  • New Orleans Saints   
  • Houston Texans   
  • Chicago Bears   
  • Tenessee Titans   
  • New England Patriots   
  • Seattle Seahawks   
  • Denver Broncos  
  • Detroit Lions 
Önceki makaleLamar Jackson Antrenmanları Kaçırıyor
Sonraki makaleLamar Jackson Sahaya Geri Döndü
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here