Miami Dolphins, İç Sahada 13.000 Taraftar Ağırlayacak | Korumalı Futbol Türkiye

Yeni sezonda iç saha maçlarına taraftarları ağırlayacak olan takımlardan biri de Miami Dolphins oldu.  

Miami Dolphins, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; yeni sezonun 2. haftasında (20 Eylül) Buffalo Bills ile Hard Rock Stadyumu’nda gerçekleştirecekleri karşılaşmada taraftarları, limitli sayıda ağırlayacaklarını duyurdu. 

Miami Dolphins yönetimi, yapmış olduğu açıklama ile, aldıkları kararın neticesi olarak Hard Rock Stadyumu’na alınacak olan limitli taraftar sayısının 13.000 kişi olarak belirlendiğini ifade etti.

Yapılan açıklamayla birlikte, aynı zamanda sezonluk bilet sahiplerinin; bilet satın alma süreci içerisinde birinci önceliğe sahip olacağı, ayrıca sezonluk bilet sahibi olan şahısların; 2020 sezonu için yaptıkları ödemelerini 2021’e çevirebileceği ifade edildi.  

Miami Dolphins, İç Sahada 13.000 Taraftar Ağırlayacak | Korumalı Futbol Türkiye
Photo BY VJPannozzo /CC-BY-SA

Miami Dolphins CEO’su ve aynı zamanda Başkan Yardımcısı  Tom Garfinkel, takım yönetiminin aldığı kararı, geçtiğimiz saatlerde yaptığı açıklamada şu sözler ile ifade etti;  

“Mart’ta sosyal açıdan uzak olacak bir stadyumun nasıl gözükebileceğini keşfetmek için bu sürece başladığımızda; herkesin sağlığı ve güvenliğini birinci önceliğimiz yaptık. Eğer güvenli yapamadığımızı hissetseydik açıkça, taraftarlarımız olmazdı. Seçilmiş yetkililerimizin güvenli bir ortam yaratmak için ortaya koyduğu titizlikten dolayı şu anda 13.000 kapasiteli bir stadyumla ilerlemeye karar vermelerinden dolayı mutluyuz.” 

Yeni Sezonda Süreli / Süresiz Olarak Taraftarları Kabul Etmeyecek Olan Takımlar    

  • Washington Football Team   
  • New Orleans Saints   
  • Houston Texans   
  • Chicago Bears   
  • Tenessee Titans   
  • New England Patriots   
  • Seattle Seahawks   
  • Denver Broncos  
  • Detroit Lions 
Önceki makaleLamar Jackson Antrenmanları Kaçırıyor
Sonraki makaleLamar Jackson Sahaya Geri Döndü
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here