Miami Dolphins'in Açık Hava Sinemalı Stadyumu: Hard Rock
Miami Dolphins'in Hard Rock Stadyumu için sosyal mesafe politikalarına uygun bir şekilde arabalı açık hava sineması faaliyeti düzenleneceği açıklandı

Dün, Hard Rock Stadyumu resmi twitter hesabından yapılan bir açıklamada stadyumda arabalı açık hava sineması faaliyetlerinin düzenleneceği açklandı.

Dün, Miami Dolphins takımının sahibi Stephen M. Ross tarafından maçlarda seyirci olup olmaması hakkında bir açıklama gerçekleştirildikten sonra Hard Rock Stadyumu‘nun resmi twiter hesabından bu paylaşım yapıldı ve stadyumda yapılacak olan organizasyonlar insanlara duyuruldu.

Yapılan açıklamalara göre Miami Dolphins takımının evi olan Hard Rock Stadyumu; oyun sahasını geçiçi olarak tipik bir tiyatroya dönüştürecek ve vatandaşlara arabalı açık hava sineması hizmeti sunacak.

Hard Rock Stadyumu tarafından yapılan resmi bildiride arabalı açık hava sinemasında; Miami Dolphins‘in 54 yıllık geçmişinden seçkin maçlarını ve Miami Dolphins için oldukça özel olan anların paylaşılacağı açıklandı.

Ayrıca yapılacak olan bu organizasyon hem sosyal mesafe ve sosyal güvenlik politikalarına uygun olacak hem de birçok benzersiz etkinliğe ev sahipliği yaparak vatandaşların ihtiyacı olan eğlence ve refah ortamını onlara sunacak.

Miami Dolphins'in Açık Hava Sinemalı Stadyumu: Hard Rock
Tom Garfinkel, Miami Dolphins

Miami Dolphins ve Hard Rock Stadyumu‘nun Başkan Yardımcısı Tom Garfinkel yaptığı bir açıklamada;

“İnsanları sosyal olarak uzak tutmaya ve insanların dışarı çıkıp; filmleri, Miami Dolphins içeriklerini, konserleri ve 2020 mezunları kutlamak adına gerçekleştirilecek faaliyetleri izlemelerini, onlara ihtiyaç duydukları eğlenceyi sunmaya çalışıyoruz.”

Etkinliklerin tarihleri ise henüz mevcut değil ancak Hard Rock Stadyumu’nun resmi internet sitesinden etkinlik tarihlerinin kısa süre içerisinde duyurulacağı bildirildi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here