Miami Dolphins, Austin Jackson ile Anlaşma İmzalıyor | Korumalı Futbol Türkiye

Miamio Dolphins bu gece yapılan bir açıklama ile, 2020 NFL Draft‘ının 18 seçimi olan Austin Jackson ile bir çaylak anlaşması imzaladıklarını bildirdi.

NFL Network tarafından aktarılan haber doğrultusunda Austin Jackson ile Miami Dolphins’in dört senelik bir çaylak anlaşması imzaladığı belirtildi.  

Oyuncunun dört senelik anlaşmasının beşinci yıl seçeneği taşıdığı ve şu anda bu seçenek konusunda karar vermenin çok erken olduğu açıklandı. 

Miami Dolphins, oyuncu ile yaptıkları anlaşma doğrultusunda bir detay vermedi.  

Austin ile Miami Dolphins arasında yapılan anlaşma, 2020 sezonunda şekillenecek; Austin ya kendisini bu sezonda inşa edecek ya da imha edecek.  

NFL Bünyesindeki Diğer Olaylarda Bugün’ 

-> Baltimore Ravens, mayıs ayında takımla anlaşma yapan kıdemli linebacker oyuncusu Jake Ryan’ı serbest bıraktı. Jake Ryan, daha öncede yaralanmalardan dolayı Green Bay Packers’da son iki sezonu kaçırmıştı.  

-> Pitsburgh Steelers Cornerback oyuncusu Mike Hilton, secound-round tender anlaşmasını yaptı.  

Önceki makaleNFL Irkçılıkla Mücadeleye Maddi Destek Veriyor
Sonraki makaleSony Michel Tekrar Rehabilitasyon Sürecinde
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here