Mert Pala, BAU Lions'un Special Teams Koordinatörü Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Logo by Bahcesehir Lions Football / Insagram Account - All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football Stadium Background photo by Josh Hallett / CC-BY-SA

Yeni sezon öncesinde kadrosuna muhteşem isimleri dahil etmeye devam eden Bahçeşehir Lions’un bu günkü yeni transferi; ülkemizin önde gelen Amerikan futbolu koçlarından Mert Pala oluyor! 

Bahçeşehir Lions, geçtiğimiz dakikalarda yapmış olduğu bir açıklama ile; Yıldız Stallions’un baş koçu ve Boğaziçi Sultans’ın eski Special Teams  koordinatörü olan Mert Pala ile anlaşma imzaladıklarını açıkladı!  

Mert Pala, BAU Lions'un Special Teams Koordinatörü Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Bahcesehir Lions Football / Insagram Account – All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football

Antrenörlük kariyerine 2014 yılında Yıldız Stallions takımında başlayan ve aynı zamanda geçtiğimiz sezon Boğaziçi Sultans takımının Special Teams  koordinatörlüğünü üstlenmiş olup; Head Coach pozisyonunda görev yaptığı Yıldız Staallions takımını önce Üniversiteler Süper Ligi’ne çıkartan ve ardından;  

  • Üniversiteler Süper Ligi Şampiyonluğu  
  • Üniversiteler Süper Ligi ikinciliği gibi 

Gibi çeşitli başarılara imzasını atmış olan başarılı antrenör Mert Pala, artık; Yıldız Stallion takımının baş koçluğunu üstlenirken eş zamanlı olarak Bau Lions’un Special Teams Koordinatörlüğü ve Head Coach Asistanlığı pozisyonlarında da görev alacak.

Takımdaki yeni pozisyonu için öncelikle kendisine, daha sonra ise yeni sezon için  Bahçeşehir Lions’a başarı diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.   

BAU Lions ile ilgili Daha Fazla Haber 

Ufuk Eren Özelçe, BAU Lions’un LB Koçu Oldu 

Ufuk Eren Özelçe, BAU Lions'un LB Koçu Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Bahcesehir Lions Football / Insagram Account – All Rights Belong to Bahcesehir Lions Football

Bahçeşehir Lions, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir açıklama ile Türkiye’nin en iyi defans oyuncularından biri olan Ufuk Eren Özelçe ile anlaşma yaptıklarını duyurdu!   

Oyunculuk kariyerine 2013 yılında Sakarya Üniversitesi’nin Sakarya Tatankları takımında başlayan ve; 

  • 3 sene üst üste Üniversiteler Süper Ligi Şampiyonluğu  
  • Türkiye Profesyonel Ligi ikinciliği  

Gibi başarıları elde etmekle kalmayıp aynı zamanda 3 yıldır milli takımımızın şanlı formasını gururla taşımakta olan Ufuk Eren Özelçe, kariyerine artık eş zamanlı olarak BAU Lions’un Linebacker Koçluğu pozisyonunu üstlenecek. 

Önceki makaleDion Dawkins, Bills ile Uzatma Anlaşması İmzaladı
Sonraki makaleKemah Siverand, Takımdan Kovuldu!
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here