Matthew Stafford ve Eşi, Georgia Üniversitesi'ne Bağış Yaptı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Mike Morbeck /CC-BY-SA

Matthew Stafford ve eşi Kelly Stafford, Georgia Üniversitesi’nin başlattığı sosyal adalet programına destekte bulunuyor!  

Detroit Lions’un Quarterback oyuncusu Matthew Stafford ve eşi Kelly Stafford; UGA Atletizm Birliği’nin çeşitlilik, eşitlilik ve sosyal adalet alanlarını iyileştirmek amacıyla bir girişim başlatmasına yardımcı olmak için Bulldogs futbol koçu Kirby Smart ile ortak bir çalışma yürüttü. 

Georgia Üniversitesi’nin atletik direktörü Greg McGarity tarafından yapılan açıklamalarda; Stafford ailesinin girişme 350.000 dolarlık bir bağışta bulunduğunu koç Kirby Smart’ın da 150.000 dolarlık bir bağış yaptığını duyurdu. 

Greg McGarity, Stafford ailesine ve Bulldogs futbol koçu Kirby Smart’a  olan müteşekkirliğini şu sözler ile ifade etti;  

Matthew ve koç Smart’ın cömertliği, Atletizm Birliği’nin çeşitlilik, eşitlik ve sosyal adalet alanlarında stratejik girişimler uygulamasına yardımcı oluyor. Bu hediyeler; atletizm topluluğunun eğitilmesine, hedeflerimize ulaşmak için dinamik programlama ve hizmet fırsatları yürütmemize yardımcı olacak.”  

Matthew Stafford ile ilgili Daha Fazla Haber 

Matthew Stafford İçin Yanlış Alarm! 

Matthew Stafford İçin Yanlış Alarm! | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Mike Morbeck /CC-BY-SA

 
Detroit Lions, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile 2 Ağustos 2020 tarihinde Rezerv/Covid-19 listesine yerleştirmiş olduğu Matthew Stafford’u  Rezerv/Covid-19 listesinden çıkarttığını bildirdi.  

Yapılan açıklamalar doğrultusunda oyuncu için gerçekleştirilen son covid-19 testinin negatif olduğu doğrulandı. 

Detroit Lions yapmış olduğu açıklamada şu sözleri aktardı;  

Matthew Stafford’u Covid-19 listesinden çıkardık ve aktif oyuncu listesine yerleştirdik. NFL ve NFLPA tarafından belirlenen protokoller nedeniyle oyuncu 2 defa negatif test edilene kadar listede kalmak zorundaydı. Oyuncu için yapılan 3 testin her biri negatifti. Açıkçası MatthewCovid-19‘a yakalanmadı ve oyuncu için hiçbir zaman Covid-19 söz konusu olmadı. Söz konusu olan pozitif test; yanlış bir şekilde olumlanmıştır. Ayrıca oyuncunun tüm ailesi test edilmiş ve herkesin negatif olduğu ortaya çıkmıştır.” 

Önceki makaleMaxx Crosby Sahalara Döndü
Sonraki makaleHa Ha Clinton-Dix: “Cowboys Şampiyon Olmaya Hazır”
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here