Matthew Stafford ve Eşi, Georgia Üniversitesi’ne Bağış Yaptı

Matthew Stafford ve eşi Kelly Stafford, Georgia Üniversitesi’nin başlattığı sosyal adalet programına destekte bulunuyor!  

Detroit Lions’un Quarterback oyuncusu Matthew Stafford ve eşi Kelly Stafford; UGA Atletizm Birliği’nin çeşitlilik, eşitlilik ve sosyal adalet alanlarını iyileştirmek amacıyla bir girişim başlatmasına yardımcı olmak için Bulldogs futbol koçu Kirby Smart ile ortak bir çalışma yürüttü. 

Georgia Üniversitesi’nin atletik direktörü Greg McGarity tarafından yapılan açıklamalarda; Stafford ailesinin girişme 350.000 dolarlık bir bağışta bulunduğunu koç Kirby Smart’ın da 150.000 dolarlık bir bağış yaptığını duyurdu. 

Greg McGarity, Stafford ailesine ve Bulldogs futbol koçu Kirby Smart’a  olan müteşekkirliğini şu sözler ile ifade etti;  

Matthew ve koç Smart’ın cömertliği, Atletizm Birliği’nin çeşitlilik, eşitlik ve sosyal adalet alanlarında stratejik girişimler uygulamasına yardımcı oluyor. Bu hediyeler; atletizm topluluğunun eğitilmesine, hedeflerimize ulaşmak için dinamik programlama ve hizmet fırsatları yürütmemize yardımcı olacak.”  

Matthew Stafford ile ilgili Daha Fazla Haber 

Matthew Stafford İçin Yanlış Alarm! 

Matthew Stafford İçin Yanlış Alarm! | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Mike Morbeck /CC-BY-SA

 
Detroit Lions, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile 2 Ağustos 2020 tarihinde Rezerv/Covid-19 listesine yerleştirmiş olduğu Matthew Stafford’u  Rezerv/Covid-19 listesinden çıkarttığını bildirdi.  

Yapılan açıklamalar doğrultusunda oyuncu için gerçekleştirilen son covid-19 testinin negatif olduğu doğrulandı. 

Detroit Lions yapmış olduğu açıklamada şu sözleri aktardı;  

Matthew Stafford’u Covid-19 listesinden çıkardık ve aktif oyuncu listesine yerleştirdik. NFL ve NFLPA tarafından belirlenen protokoller nedeniyle oyuncu 2 defa negatif test edilene kadar listede kalmak zorundaydı. Oyuncu için yapılan 3 testin her biri negatifti. Açıkçası MatthewCovid-19‘a yakalanmadı ve oyuncu için hiçbir zaman Covid-19 söz konusu olmadı. Söz konusu olan pozitif test; yanlış bir şekilde olumlanmıştır. Ayrıca oyuncunun tüm ailesi test edilmiş ve herkesin negatif olduğu ortaya çıkmıştır.” 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir