Matt Ryan: Todd Gurley'in Bizimle Olmasından Memnunum | Korumalı Futbol Türkiye

Matt Ryan, bu sezonda Atlanta Falcons‘a yeni katılan Todd Gurley hakkında konuştu: Onun, takımda bizimle beraber olmasından memnunum.” 

Matt Ryan, bugün ESPN’ye yapmış olduğu bir açıklamada bu hafta Todd Gurley ve takımın diğer oyuncularından bazıları ile birlikte Güney Kaliforniya’da birlikte antrenman yaptıklarını belirtti. 

Ryan; ESPN’den Vaughn McClure ile yapmış olduğu bir görüşmede;  

Todd ile çalışmaya başladım ve o harika. Ağır çalışan ve süper eki biri. Ona söylediğim şeyleri ertesi gün hemen kaptı. Bilgiyi tutma ve kavrama yeteneğinden oldukça etkilendim. Ona bir şeyi iki kez söylemek zorunda değilsin.  

“Her zaman harika görünüyor, çok çalışıyor. Onunla beraber biraz zaman geçirmek güzeldi.” 

“Bence o bizim için harika bir seçim olacak ve ona sahip olduğumuz için oldukça memnunum.” 

Matt Ryan, Atlanta'nın Siyahi Topluluğuna $500 Bin Bağışlıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Matt Ryan, Atlanta Falcons

Todd Gurley’in sol diziyle ilgili bazı sorunları vardı bu yüzden NFL kuralları gereğince şu anda fiziksel olarak takım tesisinde bulunması maalesef mümkün değil.

Ancak lig tarafından yapılan bir açıklamada Gurley’in Atlanta’ya geldiğinde kulüp doktorunun ofisinin götürülmesine izin verildiğini söyledi.  

Atlanta Falcons’un hücum koordinatörü olan Dirk Koetter’de Todd Gurley hakkında bazı açıklamalar yaptı.  

“Onun yeteneğinden şüphe etmiyoruz, sadece ne kadar sağlıklı olduğunu ve ne kadar tutarlı bir şekilde bir şeyler yapabileceğini görmek zorundayız.”  

Ayrıca Ryan, 13 Eylül’de sezonun ilk maçını Seattle Seahawks’a karşı oynayacak olan Atlanta Falcons hakkında şu sözleri dile getirdi.  

“Ne zaman bize bildirirlerse, gitmeye hazır olacağım.”  

Bu haber doğrultusundaki bilgiler ESPN ve NFL‘den alıntıdır.

Önceki makaleJohn Elway Jr.’dan Protestolara Destek
Sonraki makaleDenver Broncos, Barışçıl Bir Protestoya Liderlik Etti
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here