Matt Nagy, Lions Maçına Kadar QB1'i Açıklamayacak | Korumalı Futbol Türkiye
Mitchell Trubisky Photo By Camrongood / CC-BY-SA Nick Foles Photo By KT King from Stillwater, OK, US / CC-BY

Baş koç Matt Nagy tarafından yapılan son açıklama doğrultusunda Chicago Bears  cephesinde sular ısınmaya devam ediyor! 

Chicago Bears baş koçu Matt Nagy, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; uzun süredir tartışma konusu olan ve taraftarlarda oldukça merak uyandıran QB1 konusuyla ilgili bir detaylandırmayı kamuoyuna aktardı. 

Baş koç Matt Nagy, yapmış olduğu açıklamada; QB1 oyuncusunun, yeni sezonun 1. haftasındaki Chicago Bears – Detroit Lions karşılaşması öncesinde açıklanmayacağını dile getirdi.  

NagyESPN’den Jeff Dickerson aracılığıyla yaptığı açıklamada, hangi oyuncunun daha iyi performans sergilediğini söylemeyi ise reddederek sözlerini sonlandırdı.  

Konu ile İlgili Daha Fazla Haber 

Nick Foles – Mitchell Trubisky, Hangisi  Bears  İçin QB1 Olacak? 

Matt Nagy, Lions Maçına Kadar QB1'i Açıklamayacak | Korumalı Futbol Türkiye
Mitchell Trubisky Photo By Camrongood / CC-BY-SA Nick Foles Photo By KT King from Stillwater, OK, US / CC-BY

 
Nick Foles transferi ve Chicago Bears’ın Mitchell Trubisky’nin 5. yıl seçeneğini reddetmesi sonucunda başta Chicago Bears taraftarları olmak üzere tüm NFL takipçilerinin aklında tek soru var; Chicago Bears’ın yeni sezonda QB1 oyuncusu kim olacak? 

NFL‘in diğer takımlarında geçen sezonki 16 maçın hepsini başlatan oyun kurucular yer alıyordu. Ancak 2009 yılından bu yana Chicago Bears, kendisi için kalıcı bir oyun kurucu bulamamış ve sağlam bir başlangıç kadrosu oluşturmakta eksiklikler yaşamıştı. 

Öyle ki Chicago Bears, 2006 yılında Rex Grossman ve 2009 yılında  Jay cutler  ile 2006, 2009 sezonlarının her maçında sabit bir kadroyla başlamış ve oldukça iyi iş çıkarmıştı.  

Jay Cutler, Chicago Bears‘da geçirdiği 8 sezonluk dönemde takım üzerinde oldukça güzel bir hakimiyet kurarak maçlarda takımı iyi yönlendirmeyi başarmış ve 23,443 yard, 154 TD istatistiklerini elde ederek Chicaco Bears’ın şeref salonu oyuncularının zirvesinde yerini almıştı. 

Chicago Bears cephesinde olaylar zirvede ve nefesler tutulmuşken şu anda her şey; baş koç Matt Nagy tarafından yapılacak olan açıklamalara yönelmiş durumda.  

Önceki makaleIndianapolis Colts – Sosyal Adalet Bildirisi
Sonraki makalePete Carroll, Adalet Çağrısı Yapıyor
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here