Matt Blair Hayata Gözlerini Yumdu | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Chad Davis /CC-BY-SA

Bir efsane daha sahadan aşağıya adımını attı.  

Minesota Vikings, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte Minnesota Vikings Onur Yüzüğü sahibi ve 6x Pro Bowler olan efsane Linebacker oyuncusu Matt Blair ’in vefat ettiğini duyurdu.  

Minnesota Vikigns sahibi Mark Wilf, konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada şu sözleri dile getirdi;  

“Matt Blair, Vikings etkinliklerindeki harika biri. O, muazzam bir takım arkadaşıydı. Bir Viking olmanın en iyi anlamını somutlaştırdı. Matt, mirası franchise’da ve sevdiği toplulukta sonsuza kadar yaşayacak olan bir Ring of Honor oyuncusu.” 

O, Amerikan Futboluna damga vurmuş ve gerçek bir miras bırakmış olan sayılı kişiden biriydi. Onun mirasını yaşatacak ve ardında bıraktığı emekleri koruyacağız. Huzur içinde yatsın.    

Önceki makaleNFL Special Teams Player of the Week | 6. Hafta
Sonraki makaleSaquon Barkley Ameliyat Olacak
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here