New England Patriots'un Yeni WR Oyuncusu Marqise Lee Maçlara Hazır

New England Patriots‘un yeni WR Oyuncusu Marqise Lee, yeni sezona hazır olduğunu açıkladı.

Marqise Lee 2014 NFL Draft‘ın 39. sırasından Jacksonville Jaguars tarafından seçilmişti. 3 Sezon boyunca Jacksonville Jaguars‘ta yer aldıktan sonra takımla 38 milyon değerinde 4 senelik bir uzatma imzalayan Lee, hatırlarsanız 25 Ağustos 2018 tarihinde Jacksonville Jaguars vs. Atlanta Falcons maçında dizinden sakatlanmıştı.

Atlanta Falcons vs. Jacksonville Jaguars 25 Ağustos 2018

Dizinden çok kötü bir şekilde sakatlanan Lee, 2018 sezonunda sadece altı oyunda yer almış ve geri kalan tüm sezonu kaçırarak, 29 Ekim 2019 tarihinde Jacksonville Jaguars tarafından serbest bırakılmıştı.

Uzun bir süre boyunca rehabilitasyon tedavisi gören oyuncu, 28 Nisan 2020 tarihinde New England Patriots ile bir senelik anlaşma imzalayarak Patriots kadrosuna katılmıştı.

Marqise Lee: “Buna Hazırım!”

Bugün gazetecilere bir açıklama yapan Lee;
“Diz ve omuz yaralanması ile geri dönmek oldukça zor, çok zor oldu ama kendimi tanımaktan oldukça keyif aldığım bir görevdi. Sadece bu noktada nerede olduğumu görmek istiyorum. Oraya çıkıp futbol oynamayı istiyorum, son birkaç yıldır oynamadığımı biliyorum. Buna hazırım.” Sözlerini kullanarak sahalara geri dönmeyi ne kadar çok istediğini belirtti.

Ve sözlerine şöyle devam etti;
“Benim için en büyük şeyin son yıllarda sahaya çıkıp oyuncu olarak yapmam gereken şeyleri yapma şansım olmadığını biliyordum. Bu süreçte sadece doğru yolda geri dönmek istedim, ve New England’ı seçerken buranın benim için doğru yer olduğunu hissettim.” Diyerek sözlerini noktaladı.

Marqise Lee, çok uzun ve zor bir süreçten geçiyor, belki de New England Patriots onun kendisini psikolojik ve atletik olarak toparlaması ve kariyerini yeniden canlandırarak eskiden olduğundan çok daha başarılı olması için doğru yer olacak.

Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here