Mark Davis: Taraftarlar Yoksa Bende Yokum | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Tomás Del Coro / CC-BY-SA

Bugün The Athletic’den Vic Tafur aracılığıyla yeni sezon hakkında konuşan Las Vegas Raiders  takımının sahibi Mark Davis; taraftarların maçlarda bulunmayacağı taktirde kendisinin de ev maçlarına katılmayı planlamadığını dile getirdi. 

Las Vegas Raiders takımının sahibi Mark Davis, konu hakkında yaptığı açıklamaları şu sözler ile ifade etti;  

“Taraftarlar gitmezse gitmeyeceğim. Ve şu anki şekilde oyunlarımızdan hayran olmayacak. Benim için ya hepsi ya da hiç, ya tüm taraftarlar orada olacak ya da hiç olmayacak. Bir taraftara; bir stadyumda açılış oyununa gidemeyeceğini söyleyemem. Onlara gidemeyeceklerini söylemeyeceğim. Ve ah, bu arada endişelenmeyin çünkü koltuklarınızda reklam verebileceğiz.” 

“Sadece, bunu yapamam. İlk oyuna gidenin kim olduğunu veya kim olmadığını hayranlara nasıl söyleyebilirsin? Ya da Tom Brady oyununu kimin göremeyeceğini… Bu gerçekten zor bir durum. Kimse suçlanmasın, Yeni stadyum, yeni uygulama tesisi ve diğer her şeyle tüm hayallerimiz gerçek oluyor ancak gerçek hayat bazen yola giriyor (kendi yoluna). Ve işte pandemi ile buradayız, sadece diğer herkes gibi gün ve gün yaşıyoruz.”  

Mark Davis: Taraftarlar Yoksa Bende Yokum | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Chris Yunker / CC-BY

Kendisin motto’sunu “ya hep ya hiç” şeklinde tanımlayan Davis, aynı zamanda Las Vegas’ta bu yılın son çeyreğinde açılması planlanan Allegiant Stadyumu’nun açılışında ise bir tören planlanmadığını dile getirdi.  

“İlk sezonu 1.0’ı kaçırırsak, gelecek yıl alacağız, ilk sezon 2.0 olacak. Gelecek yıl şerit kesme töreni ve tüm bunları yapabiliriz, şu anda böyle hissediyorum ve başka türlü bir şey göremiyorum (düşünemiyorum).” 

Önceki makalePhiladelphia Eagles, Jalen Reagor ile Anlaşma İmzaladı
Sonraki makaleNew York Giants ve NY Jets, 2020’de Taraftarsız Maç Yapacak
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here